Структура за темами
Ресурс української спільноти користувачів Moodle
Це положення визначає дистанційне навчання і як окрему форму навчання, і як використання дистанційних технологій в традиційних формах: очній, заочній тощо. Але якщо підготовка фахівців за дистанційною формою потребує ліцензії міністерства, то використання дистанційних технологій в традиційних формах навчання знаходиться у власній компетенції навчального закладу. Це дає змогу вже зараз впроваджувати Moodle в існуючий навчальний процес (навіть якщо очні заняття відбуваються в повному обсязі), що значно підвищує його ефективність, відкриває багато нових можливостей, позитивно сприймається студентами, економить аудиторний фонд та підготовлює викладачів до роботи за дистанційною формою навчання. Якщо раніше ми нарікали на те, що використання дистанційних технологій юридично не врегульоване, то тепер перепони зняті - ініціатива за нами!
Для початківців
Видані в Україні книги про Moodle
розміщені тут з дозволу авторів, яким ми за це щиро вдячні
Для практикуючих
Розташовані нижче форуми призначені для спілкування і взаємодопомоги членів нашої спільноти. Висловлювання одних учасників можуть бути оцінені іншими за допомогою відмітки «Корисно». Учасники, які набирають певну кількість таких відміток, автоматично одержують відзнаку «Експерт з Moodle» -
.
У цю базу даних усі зареєстровані користувачі можуть додавати файли або посилання на різні корисні ресурси, щоб поділитися ними з іншими учасниками нашої спільноти. Додані записи стають доступними загалу після їх схвалення адміністратором.
Глосарій термінів
Цей глосарій містить визначення термінів, що використовуються в українському перекладі інтерфейсу Moodle. Різні варіанти перекладу можуть обговорюватися в коментарях і оцінюватися усією спільнотою для вибору найкращого.
Для дослідників
Конференції MoodleMoot Ukraine
В усьому світі науковці та просто користувачі Moodle проводять науково-практичні конференції під назвою MoodleMoot. Організаторами MoodleMoot Ukraine виступили Київський національний університет будівництва і архітектури та Інститут інформаційних технологій і засобів навчання Академії педагогічних наук України.
,
,
Ви маєте змогу ознайомитися з їх матеріалами і задати питання авторам доповідей через форуми на сайтах конференцій. Якщо ви бажаєте отримати запрошення на наступну конференцію, зареєструйтеся на цьому ресурсі або на сайті останньої конференції.