Поки ви не створили на сайті moodle.org облікового запису і не ввели свій логін і пароль, ви можете тільки читати повідомлення на форумах, однак не можете публікувати там свої повідомлення. Щоб одержати таку можливість треба, по-перше, створити свій обліковий запис на сайті moodle.org, і, по-друге, підписатися на наш ресурс - Ukrainian Moodle (Moodle в Україні).

Для створення облікового запису, клацніть по посиланню Вхід справа вгорі або внизу сторінки, натисніть кнопку Створити обліковий запис і заповніть анкету нового користувача. Вам прийде повідомлення на електронну пошту, яке треба підтвердити.

Щоб підписатися на наш ресурс - Ukrainian Moodle, тобто долучитися до української (і не тільки україномовної !) спільноти користувачів Moodle, треба увійти на сайт під своїм логіном і паролем і в блоці Настройки натиснути посилання Become member of this community :

і кнопку з таким сами написом (на жаль, наші перекладачі ще не встигли перекласти його українською).

Так само ви можете долучитися і до інших спільнот, мову яких розумієте, принаймні користуючись перекладачем, вбудованим у браузер Chrome усміхаюсь. Найбільшою з них є англійська. Вона містить окремі форуми для різних елементів системи Moodle,

Перш ніж задати питання на форумі, варто переконатися, що до вас воно не задавалось. Для цього можна здійснити пошук за ключовими словами в блоці Пошук на форумах:

Обирайте саме той форум, який найбільше відповідає тематиці вашого повідомлення (Педагогічні питання, Технічні проблеми тощо).

Щоб створити нове обговорення, натисніть Додати тему для обговорення і впишіть в поле Тема короткий заголовок, що дає уявлення про суть вашого повідомлення. Ніколи не використовуйте заголовки типу «Терміново! Допоможіть! Help, які теми повідомлення не розкривають.

В поле Повідомлення впишіть його текст, а в поле Прикріплення можете додати файли.

Будьте ввічливим, не забувайте подякувати тим, хто вам допоміг, а також відмітити позначкою «Корисно» висловлювання, які ви такими вважаєте:

Одержавши відповідь, не задавайте в цьому ж обговоренні інше питання.  Для нового питання завжди створюйте на форумі нове обговорення.

Якщо ви бажаєте одержувати на свою електронну пошту копії повідомлень даного форуму, розкрийте в блоці Адміністрування групу параметрів Режим підписки і клацніть посилання Підписатися на цей форум :

Якщо більше цього не бажаєте, клацніть Анулювати підписку. Підпискою на форуми можна керувати також за допомогою розміщеного нижче посилання Форуми.

Щоб одержувати повідомлення, кнопки Відстежити і Адресат треба встановити в положення Так. Тут ви також маєте змогу побачити кількість ще непрочитаних вами повідомлень, а також встановити Тип огляду. Копії опублікованих на форумі повідомлень можуть направлятимуться на вашу пошту або окремими листами відразу після їх публікації, або у одному щоденному листі, що містить дайджест повних текстів або лише заголовків усіх повідомлень за цей день.

Аналогічні налаштування можна зробити і у вашому обліковому записі, до якого ви можете отримати доступ,  клацнувши по своєму прізвищу в правому верхньому куті екрану, і обравши опції Переглянути профіль та Редагувати інформацію (в блоці Адміністрування):

Остання зміна: вівторок 19 серпня 2014 03:35 AM