Встановивши систему Moodle, треба навчитися з нею працювати самому, навчити з нею працювати своїх колег-викладачів і впроваджувати її в навчальний процес: спочатку в існуючих формах навчання - денній і заочній, а згодом, набувши досвіду, можна відкривати і дистанційну.

Щоб навчитися працювати з Moodle, можна читати книги, люб’язно надані нам їх авторами, і не просто читати, а перевіряти на практиці те, що там написано. Це необхідно ще й тому, що в книгах описана версія Moodle 1, яка зараз уже сходить зі сцени, поступаючись місцем сучаснішій, досконалішій і простішій у використанні версії - Moodle 2.

Пригадую яких зусиль раніше коштувало навчити викладачів розміщувати у курсі Moodle 1 потрібні студентам файли. Зараз у Moodle 2 викладачу достатньо лише натиснути кнопку Редагувати і перетягти на сайт ці файли мишкою. Навчити цьому можна за 5 хвилин. Якщо адміністратор сайту проведе таке 5-хвилинне навчання для менеджерів факультетів, ті – для менеджерів кафедр, які, в свою чергу, навчать це робити викладачів своєї кафедри, то можна уявити, скільки користі це може дати студентам і викладачам. Але це тільки початок… усміхаюсь

Остання зміна: понеділок 7 липня 2014 22:11 PM