Довършване на превода

Довършване на превода

от Стефан Кръстанов -
Number of replies: 4
Здравейте всички,
Наскоро инсталирах Moodle и сложих езиковия пакет за български. Виждам, че в много от файловете има непреведени части. Бих искал да помогна като преведа и аз нещо. Вече се запознах с част от ресурсите за преводачи. Моля, помогнете ми и аз да се включа в превода.
In reply to Стефан Кръстанов

Re: Довършване на превода

от Milena Leneva -

Здравейте, Стефане,

може да се свържете със Светлин Стоянов от Русе и да му пишете директно, че желаете да се включите в преводите. Ползвайте e-mail-a, който той е посочил тук във форума. Там в момента се работи по колективния превод.

Ние също правим някои допълнителни преводи на отделни части, които са по нашите проекти, ако сте в София, може да се свържете с мен на mena@mail.bg и да обсъдим различните варианти.

Поздрави,

Милена Ленева

In reply to Стефан Кръстанов

Re: Довършване на превода

от Svetlin Stoyanov -

  Здравей Стефане,

 Добре дошъл! Оторизиран си за достъп. Ще се радвам да попълниш малко повече информация за себе си. Светлин

In reply to Svetlin Stoyanov

Re: Довършване на превода

от Стефан Кръстанов -
Здравейте,
Благодаря за бързите отговори! Благодаря и за дадения достъп, но всъщност аз не знам как да го използвам (нещо ми се губи от картинката) усмивка
Относно информация за мен - освен това, което дописах в профила си мога да добавя, че съм инженер по изчислителна техника със сносен английски и засега достатъчно голямо желание да помогна този проект да "проговори" и "пропише" на родния ни език.

Голям фен съм свободния софтуер и на екипната работа ...
In reply to Стефан Кръстанов

Re: Довършване на превода

от Svetlin Stoyanov -

Моля! Ще си позволя тогава да ти огранича малко правата. Ще ти ги вдигна когато си готов! Бих те посаветвал да си изтриеш за сега веб адреса и да се свържем на ICQ/Skype да ти дам малко инфо за сигурността и превода.