Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Jerzy Drobot ()
Liczba odpowiedzi: 10
Witam wszystkich
 
Chę Was poinformować, że jesienią poprowadzę serię szkoleń dla nauczycieli informatyki, pt. "Nauczyciel informatyki w roli szkolnego koordynatora". Zapraszam wszystkich nauczycieli z województwa śląskiego.
Szkolenie prowadzę w ramach kuratoryjnego programu doskonalenia nauczycieli. Tenet prowadzi tam również konferencje dotyczące e-learningu.
 
Pozdrawiam
Jerzy Drobot
W odpowiedzi na Jerzy Drobot

Re: Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Piotr Peszko ()
Jeśli jakość tych szkoleń jest taka sama jak strony, którą podałeś... to sorry
W odpowiedzi na Piotr Peszko

Odp: Re: Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Roman T ()
O ile sobie pamiętam to Ty rownież z Tenet-em organiz/owałeś(ujesz) szkolenia. A strona wyglada jak wygląda i nie rozumiem sarkazmu...
W odpowiedzi na Roman T

Re: Odp: Re: Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Piotr Peszko ()
Czas przeszły będzie adekwatny. A skąd sarkazm?
1. To jest forum : Polski Moodle, a nie Zareklamuj sobie szkolenie
2. Strona reklamująca szkolenie, mające coś wspólnego z elearningiem powinna odznaczać się minimalną przynajmniej jakością, bo podana jest tym samym, środkiem przekazu, którym ma być przekazane szkolenie. Czy zjadłbyś najwspaniajszą potrawę (Twoją ulubioną) zapakowaną w coś śmierdzącego?
3. To raczej kwestia zwrócenia uwagi na to, żeby zadbać o to żeby nie było takich : http://katowice.tenet.com.pl/karta.htm stron

a po

4. Wolno mi :]
W odpowiedzi na Piotr Peszko

Odp: Re: Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Szymon P ()

Drogi Piotrze

1. poki co reklama w internecie jest (najczesciej) darmowa (chyba ze w google adwords) i jak sobie facet chce to niech sobie reklamuje (o ile to nie jest niezgodne z regulaminem portalu moodle.org)

2. Netykieta w internecie obowiazuje Was/Nas wszystkich a to co napisales bylo ... (nieladne) lekko mowiac

3. Widywalem juz znacznie gorsze strony w internecie niz tego Pana ... z drugiej strony temtayka dotyczy waznego aspektu, wiec wypadalo by zeby miala lepszy 'content' ale skoro taka sobie ja stworzyl to: "jego strona - jego prawo"

4. Wygladasz na zdolnego goscia, ale jak mawial moj profesor na uczelni "Jesli cos wiesz to podziel sie swoja wiedza a nie wywyzszaj sie nia ... bo zawsze moze znalezc sie ktos lepszy od Ciebie - i Tobie moze byc niemilo jesli on zechce Cie w taki sposob pouczac" (autentyczny tekst profesora X)

Pozdrawiam obu Panow: Szymon

W odpowiedzi na Szymon P

Re: Odp: Re: Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla nauczycieli z woj. śląskiego

Napisane przez: Piotr Peszko ()
Drogi Szymonie,
Dziękuję bardzo za konstruktywną krytykę, nie mniej jednak moja natura nie pozwala mi pozostawić tego wpisu bez komentarza :
1. Reklama w internecie jest bardzo nie-darmowa, a jej przejawy są przeróżne i kosztują bardzo dużo. Podejście : "jak sobie facet chce to niech sobie reklamuje" może w niedługim czasie spowodować, że będziemy tutaj mieli nie forum związane z moodle, tylko forum związane z ofertami szkoleń.
To forum żyje (w przeciwieństwie do np. http://www.forumelearning.pl/, które umarło śmiercią naturalną) i moim zdaniem trzeba o nie dbać. Jeśli potrzebny jest offtopic "Reklamy szkoleń" to go po prostu załóżmy, a nie śmiećmy tu. Zależy mi na tym forum bo jest to jedyne znane mi miejsce (jak ktoś zna to proszę maila), gdzie polscy moodle'rzy się spotykają i robią dużo dobrego.

2. Oczywiście, że nieładne, niekulturalne, chamskie i nie na poziomie, ale skutecznie wywołuje dyskusję na temat tego po co jest to forum i że to My wszyscy o nie dbamy i reagujemy jeśli coś się nam nie podoba.


3. "jego strona - jego prawo" jego też szkolenie... więc może następnym razem zadba o to, żeby nie raziło, nie biło po oczach, nie mówiąc już o takich rzeczach ja walidacja, usability itd.
Serio mówiąc mam sentyment do tych szkoleń i ludzi z tej firmy (pozdrawiam) ale proszę Państwa jakość jakaś musi być.

4. Bardzo chętnie się podzielę... a to jak wyglądam chyba nie ma znaczenia
[a żeby nie było że się nie podzieliłem to plizzzz przynajmniej to do CSS-a dodajcie, proszę:

p {background-color: transparent!important;}
body tbody tr td font a {text-decoration:none}
body tbody tr td font a:hover {color: #ffff00; text-decoration:none}
p.marg, p.marg2 {padding-left:10px; padding-right:10px;}
p.marg b, p.marg2 b {font-size: 14px; color:#00b0f0}
div form strong font {color:#00b0f0; text-align: left!important; float:left; margin-left: 17px}
div form select {width: 200px; display:inline;}
p.marg1 {padding-right: 15px;}
div form table tr {border-bottom: 4px solid white; }
div form table tr td {background-color: #f3f3f3!important;}
div form p input {background-color:#00b0f0; border-bottom: 2px solid gray; border-right: 4px solid gray; }
]
W odpowiedzi na Piotr Peszko

Zmieńmy nieco to miejsce na bardziej funkcjonalne

Napisane przez: Grzegorz Nowosielski ()
Nie podoba mi się ta dyskusja i skłania mnie ona do zaproponowania innej formy tego forum.

Myślę, że wpływ na popularność tego forum ma jego format towarzyski zamiast formatu tematycznego. Wrzuciłoby się to co uznaliście za reklamę i śmieci do forum "reklama" i byłoby po kłopocie. Potrzebnych byłoby więcej niż jedna osoba zarządzająca tym kursem. Ktoś do moderowania i ktoś do wzbogacania tego kursu o informacje przydatne początkującym w Moodle.

Na początek, proponuję zmianę na format tematyczny.
Zgłaszam swoją kandydaturę na tymczasowego współtworzącego ten kurs na okres około miesiąca. uśmiech
W odpowiedzi na Grzegorz Nowosielski

Re: Zmieńmy nieco to miejsce na bardziej funkcjonalne

Napisane przez: Tomasz Walasek ()
Kandydaturę popieramuśmiech Zawsze to miło jak ktoś coś robi za nasuśmiech
Jeśli chodzi o układ tematyczny ... Zobaczymy. Tylko o jedno proszę. Gdy mam jakiś problem z Moodle albo pokrewnymi tematami to zaglądam tutaj. I zwykle prędzej czy później znajduję/dostaję odpowiedź. Proszę, żeby przy reorganizacjach nie zniknęła ta największa chyba baza wiedzy o Moodle w j. polskim i polskiej specyfice, polskich problemach. Żeby nie utraciła swojej funkcjonalności.
Rzeczywiście jest to jedno z niewielu for w j. polskim, które żyje.
Natomiast z tym wiąże się kolejny "problem" - jeśli to jest właśnie takie żywe miejsce to gdzie indziej się reklamować? Uważam, że propozycja Piotra o wątku czy topicu REKLAMA jest dobrym pomysłem. Patrzę na to również z drugiej strony - O większości konferencji, seminariów i warsztatów e-learningowych dowiaduję się zwykle po czasiesmutny
Pozdrawiam
Tomek
W odpowiedzi na Tomasz Walasek

Odp: Re: Zmieńmy nieco to miejsce na bardziej funkcjonalne

Napisane przez: Roman T ()
Pozostaje mi tylko podpisać się pod tą wypowiedzią. /A szczególnie "to miło jak ktoś coś robi za nas"/Szeroki uśmiech