Nenalezen uložený soubor s úkolem

Nenalezen uložený soubor s úkolem

autor Robert Pecko -
Počet odpovědí: 3

Zdravím všechny,

     všiml jsem si, že pokud žák odevzdá soubor do moodlu jehož název obsahuje znaménko plus (např. Téma + osnova maturitní práce, final.docx), v úkolech je ale zobrazen jako normálně vložený, ale tento soubor nejde učitelem stáhnout. Je zobrazena chyba: 404 – Soubor nebo adresář nebyl nalezen.

    Zkoušel jsem zapnout režim vývojáře, ale nic víc než 404 – Soubor nebo adresář nebyl nalezen jsem se nedozvěděl. V řádku adres je odkaz na: NAŠE_DOMÉNA/pluginfile.php/9567/assignsubmission_file/submission_files/27601/Téma %2B osnova maturtní práce%2C final.docx?forcedownload=1

   Používáme Moodle 3.8.4+ (Build: 20200807), který jede na IIS 8.5.9600.16384, PHP 7.1.19.

   Nesetkal jste se někdo s tímto problémem? Děkuji za každý nápad.

Robert Pecko


Počet hodnocení: -
V odpovědi na Robert Pecko

Re: Nenalezen uložený soubor s úkolem

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
V odpovědi na David Mudrák

Re: Nenalezen uložený soubor s úkolem

autor Robert Pecko -
Děkuji za snahu, toto jsem našel také a změnu v registrech už jsem aplikoval dříve (tuším, že jsem tím řešil problém s češtinou v názvech souborů). Pokud jsem to správně pochopil, řešením bylo udělat změnu v registrech.
reg add HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Services\w3svc\Parameters /v FastCGIUtf8ServerVariables /t REG_MULTI_SZ /d REQUEST_URI\0PATH_INFO
Printscreen registrů.
Což už mám, ale problém přetrvává není na straně moodlu. úsměv
Nebo mi něco uniklo?
S pozdravem Robert Pecko