Raport z wynikami egzaminu

Raport z wynikami egzaminu

Napisane przez: Sławomir Rauchfleisch ()
Liczba odpowiedzi: 4

Witam,

mam utworzony egzamin, powiedzmy z 20 pytań. Po jego zakończeniu widzę liczbę wykonanych podejść z podziałem na poszczególne osoby zdające. Każdy wiersz zawiera podejście danego użytkownika.

Widzę nazwę użytkownika, e-mail, kiedy zdawał, czas oraz liczbę zdobytych punktów i czy dobrze odpowiedział na poszczególne pytania.

Teraz rodzi się pytanie, jeśli ten test to jest QUIZ, powiedzmy z jedną poprawną odpowiedzią, w miejscu opisanym powyżej widzę wyłącznie czy dany użytkownik odpowiedział na dane pytanie poprawnie czy nie. A jeśli interesuje mnie głębsza statystyka, tj. ile osób w pyt. nr 1 udzieliło odpowiedzi A, odp. B, odp.C itd..

Czy na domyślnej instalacji Moodle można takie dane statystyczne wyciągnąć czy należy jakoś specjalnie ustawić wcześniej egzamin bądź zainstalować jakieś dodatkowe wtyczki?

Prosiłbym o pokierowanie mnie w tym temacie.

Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Sławomir Rauchfleisch

Odp: Raport z wynikami egzaminu

Napisane przez: boruh compl ()

na szybko to spójrz na screen który załączyłem , a do dokładnej analizy to użyłbym selecta z tabeli mdl_question i mdl_quiz_atemp_history. Z wtyczką się nie spotkałem, co nie znaczy iż taka nie istnieje 

quiz

Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Sławomir Rauchfleisch

Odp: Raport z wynikami egzaminu

Napisane przez: Przemyslaw Stencel ()

Masę takich informacji znajdziesz, kiedy po wejściu do quizu klikniesz na kólko zębate, a potem wybierzesz opcje Szczegółowe odpowiedzi lub Statystyki:


Przykładowo, jeśli chcesz sprawdzić ile osób w pyt. nr 1 udzieliło odpowiedzi A, odp. B, odp.C itd. to wchodzisz w Statystyki, a potem w tabeli Analiza struktury quizu klikasz na nazwie konkretnego pytania:


W odpowiedzi na Przemyslaw Stencel

Odp: Raport z wynikami egzaminu

Napisane przez: Sławomir Rauchfleisch ()
Przemysław,
dziękuję za podpowiedź, o to właśnie chodziło. Ponieważ jestem początkujący nie zwróciłem na to uwagi, choć teraz kojarzę, jak wokół tych opcji kręciłem się.
Raz jeszcze serdecznie dziękuję za podpowiedź i pozdrawiam uśmiech
Sławek