Доброго дня шановні колеги!

Доброго дня шановні колеги!

Дмитро Каденюк -
Кількість відповідей: 5

Працюю над створенням електронного журналу, який був би в змозі відобразити і порахувати весь курс. Але за крок до тріумфу мене спідкала прикра невдача.

Коли вже все здавалось би рахує вірно, програма чомусь не вірно округляє, шляхом проб і помилок я зрозумів, що на округлення впливає мінімальний бал, а також введені вручну дані воно не хоче приймати. 

Дякую за увагу та будь-яку допомогу! 



У відповідь на Дмитро Каденюк

Доброго дня шановні колеги!

Alexandre Scherbyna -

З вашого опису не можна зрозуміти в чому проблема. Давайте по порядку, з прикладами і картинками, що їх пояснюють:

  • Як саме невірно округляє?
  • Про який мінімальний бал йдеться?
  • Як це не хоче приймати введені вручну дані?
  • Як взагалі вам треба розрахувати підсумковий бал?
У відповідь на Alexandre Scherbyna

Доброго дня шановні колеги!

Дмитро Каденюк -

Спочатку я створив категорію "середній бал". І в ній же поставив вирахувати середній бал не враховуючи порожні графи. Пробував зробити це у формулі, average1..., але воно враховувало порожні і ділило на їх к-сть. Тому створив таку категорію в ній у нас оцінки за тести та усні(проставлені рукою). Далі основний блок "рейтинговий бал" бере те що вийшло в середній бал і пропускає її через формулу, яка працює правильно. Але проблеми ще на найпершому етапі. Тобто блок з закладеною формулою середній бал чомусь рахує неточно. В самому блоці я поставив максимальна оцінка 12, мінімальна 4. Потім я змінив мінімальну на 1-цю і побачив що блок почав видавати трішки інші результати. наприклад не 10,3 а 10,4. Хоча в студента від 9 до 12 балів і немає цих мінімумів. 

Я не розумію чому блок який має знаходити середній бал, відштовхується від максимального балу і які там параметри поставити щоб, середнє відповідало звичайному калькулятору.


У відповідь на Дмитро Каденюк

Доброго дня шановні колеги!

Alexandre Scherbyna -

Середній бал - це стандартна формула і, щоб її обчислити, average не потрібен. Чи враховуєте ви, що середній і середньозважений бал розраховуються так. Спочатку всі оцінки (з врахуванням порожніх чи без) нормалізуються, тобто виражаються у відсотках до свого максимуму. Після цього обчислюється середнє у відсотках. Потім результат у відсотках переводиться знову в бали за вказаною вами шкалою. Нормалізація оцінок дозволяє для кожної з них обирати будь-яку зручну для викладача шкалу.

Я ніколи не використовував мінімальних балів, відмінних від нуля. Треба перевірити, як вони враховуються. Якщо студент не відповів на жодне питання і одержав мінімальний бал - 4, то може 4 бали - це 0%, а не 4/12=33.333% ? Щоб перевірити це можна в параметрах оцінки вказати виведення в балах і в дужках у відсотках.

А взагалі, я ще ні разу не бачив, щоб Moodle рахував неправильно. Якщо результат відмінний від необхідного, то завжди це була помилка того, хто задавав спосіб обчислень.

У відповідь на Alexandre Scherbyna

Доброго дня шановні колеги!

Дмитро Каденюк -

А можна створити повну робочу копію курсу щоби перенести туди всіх користувачів і оцінки. Щоби проексперементувати без ризиків запутатись або зробити помилки? 


У відповідь на Alexandre Scherbyna

Доброго дня шановні колеги!

Дмитро Каденюк -

Тоді таке от питання. Чи може хтось наприклад через скайп або краще тим вивер, знайти мої помилки і зробити щоби все працювало як треба? Блоки є, формула є, працюю на пів ставки, але можу дати 200 гривень через приват чи на телефон хто зможе допомогти. 


Економічна безпека підприємcтва

-Вибрати все / Не вибрано

Рейтинговий бал

-Вибрати все / Не вибрано

Середня оцінка

-Вибрати все / Не вибрано
ТестТест №1. Система економічної безпеки12,00Виберіть Тест №1. Система економічної безпеки
ТестТест №2. Фінансова безпека підприємства12,00Виберіть Тест №2. Фінансова безпека підприємства
ТестТест №3. Безпека в інтелектуальній та кадровій сфері12,00Виберіть Тест №3. Безпека в інтелектуальній та кадровій сфері
ТестТест №4. Техніко-технологічна та інноваційна безпека підприємства12,00Виберіть Тест №4. Техніко-технологічна та інноваційна безпека підприємства
ТестТест №5. Інформаційна безпека підприємства12,00Виберіть Тест №5. Інформаційна безпека підприємства
ТестТест №6. Ринкова безпека підприємства12,00Виберіть Тест №6. Ринкова безпека підприємства
ТестТест №7. Політико-правова безпека підприємства12,00Виберіть Тест №7. Політико-правова безпека підприємства
ТестТест №8. Інші види безпеки підприємства12,00Виберіть Тест №8. Інші види безпеки підприємства
ТестТест №9. Економічна безпека підприємництва: суть та вимірники12,00Виберіть Тест №9. Економічна безпека підприємництва: суть та вимірники
ЗавданняТема 1. СИСТЕМА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ12Виберіть Тема 1. СИСТЕМА ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ
ЗавданняТема 2. ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 2. ФІНАНСОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 3. БЕЗПЕКА В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ТА КАДРОВІЙ СФЕРІ12Виберіть Тема 3. БЕЗПЕКА В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІЙ ТА КАДРОВІЙ СФЕРІ
ЗавданняТема 4: ТЕХНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 4: ТЕХНІКО-ТЕХНОЛОГІЧНА ТА ІННОВАЦІЙНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 5: ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 5: ІНФОРМАЦІЙНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 6: РИНКОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 6: РИНКОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 7: ПОЛІТИКО-ПРАВОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 7: ПОЛІТИКО-ПРАВОВА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 8: ІНШІ ВИДИ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА12Виберіть Тема 8: ІНШІ ВИДИ БЕЗПЕКИ ПІДПРИЄМСТВА
ЗавданняТема 9: ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА: СУТЬ ТА ВИМІРНИКИ12Виберіть Тема 9: ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ПІДПРИЄМНИЦТВА: СУТЬ ТА ВИМІРНИКИ
Середній балСередня оцінка загалом
Середній бал.
12
Рейтинговий бал загалом
Середній бал. Врахувати порожні оцінки.
30,0
ТестМодульна контрольна робота40Виберіть Модульна контрольна робота
ЗавданняІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНЕ ЗАВДАННЯ20Виберіть ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАЛЬНО-ДОСЛІДНЕ ЗАВДАННЯ
ЗавданняСамостійна робота10Виберіть Самостійна робота
Загальне за курс
Середній бал. Врахувати порожні оцінки.
100

Формула рейтингового балу ((середній бал)*0,05+0,4)*30.