Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Napisane przez: Jakub Rabiega ()
Liczba odpowiedzi: 4

Witam,

sytuacja pokazana na zrzucie ekranu, problem z poprawnym wyświetleniem strony uniemożliwia wpisanie hasła, nie mam już pomysłu co może być przyczyną, testowane na różnych systemach, przeglądarkach, czy ktoś ma jakieś sugestie/pomysły? Dodam jeszcze że instalacja moodle na serwerze przebiegła bezproblemowo.

Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Jakub Rabiega

Odp: Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Napisane przez: Zbigniew Zieliński ()

Czy kliknięcie w tekst "click to enter text" nie pomaga we wpisaniu hasła - nie pojawia się pole do wprowadzenia hasła?

Pozdrawiam,

Zbigniew Zieliński
http://www.moodler.pl

W odpowiedzi na Zbigniew Zieliński

Odp: Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Napisane przez: Jakub Rabiega ()

Tak, jako administrator IT spróbowałem takich rozwiązań ;)

Problem został rozwiązany, okazało się że konieczna była zmiana konfiguracji serwera www.

W odpowiedzi na Jakub Rabiega

Odp: Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Napisane przez: Przemyslaw Stencel ()

Napisz proszę, jaka konkretnie zmiana konfiguracji serwera www była konieczna. Może Twoje rozwiązanie pomoże komuś innemu uśmiech

W odpowiedzi na Przemyslaw Stencel

Odp: Problem z instalacją 3.2.2+ (konto administratora)

Napisane przez: Jakub Rabiega ()

Nie ja dokonywałem zmian na serwerze ale z tego co mi wiadomo, problem wynikał z nietypowego formatu adresu url, które wykorzystuje Moodle. np: [...]/javascript.php/1343532542/lib/javascript-static.js który wygląda jak adres do pliku javascriptu natomiast powinien zostać obsłużony przez php. 

Najprawdopodobniej były to specyficzne ustawienia serwera, po zmianie już nie ma problemów.