Režim úprav

Režim úprav

autor Pavel Cervenak -
Počet odpovědí: 7

Dobrý den, jako spravci, nebo tvurci kurzu se  mi nezobrazují editační ikony pro úpravu kurzu. Po aktivaci režimu úprav se objeví na ploše jen první část kurzu a žádne nástroje pro úpravu. Moodle 2.6.1 (Build: 20140113)

Děkuji za radu

Pavel

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Pavel Cervenak

Re: Režim úprav

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Moodle 2.6 realizoval v ovládání novinky, třeba úprava modulů je rozklikávací text

upravit

podobně je editace ve dvou režimech

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Režim úprav

autor Pavel Cervenak -

Dobrý den,

dekuji za rychlou odpověd. Problém je ale někde jinde. Nemám v režimu úprav žádne instrumenty a zobrazuje se jen první část kurzu. Přikládam 2 x printscreen. Pred zapnutím uprav a v režimu uprav.Stejná situace je ve všech ostatních kurzech.

 

Děkuji Pavel

Příloha rezim uprav.JPG
V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Režim úprav

autor Pavel Cervenak -
V odpovědi na Pavel Cervenak

Re: Režim úprav

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Ale já to tlačítko Upravit vidím!

 

Příloha editace 1.JPG
V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Režim úprav

autor Pavel Cervenak -

Tlačitko je ale jen u první části kurzu. Ty další části kurzu Workshop 2-4 se nezobrazují vůbec. Navíc se neobjeví vůbec bloky ¨nastavení navigace správa stránek. o vše zmizne. A to je ten problém mrzutost

 

Děkuji Pevel

V odpovědi na Pavel Cervenak

Re: Režim úprav

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Vyzkoušel bych kurz ve standardním motivu.

Po některých změnách se mi objevovala také jen jedna sekce, pak je nutné kliknout na kurz v drobečkové navigaci (HS)

Zdraví Bohuš

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Režim úprav

autor Pavel Cervenak -

Hmm... to už jsem zkoušel taky. Ale stejný problém. Asi to nakonec budeme řešit obnovením ze zálohy. Děkuji přesto za pomoc a rady.

 

S pozdravem

 

Pavel Červeňák