Co se vám ukazuje na titulní straně

Co se vám ukazuje na titulní straně

autor David Mudrák -
Počet odpovědí: 4
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Zdravíčko

prosím o pomoc s laděním stránek moodle.org. Narážím na problém se zobrazováním užitečných příspěvků na titulní stránce moodle.org. Když se na ni dívám bez přihlášení a zvolený jazyk je čeština, blok "Užitečné příspěvky" zobrazuje (správně) příspěvky z tohoto našeho komunitního kurzu "Moodle česky". Když se ale přihlásím, začnou se mi zobrazovat užitečné příspěvky z anglicky mluvící komunity "Moodle in English" - i když mám jako jazyk stále zvolenou češtinu. To by se stávat nemělo a nemůžu přijít na to, čím to je.

Jak to funguje vám? Děje se vám totéž co mně? Díky předem za info.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na David Mudrák

Re: Co se vám ukazuje na titulní straně

autor David Frýbert -

Ahoj Davide,

po prihlaseni se mi stale zobrazuji uzitecne prispevky v CJ, tak snad je jiz vse OK - koukal jsem, ze prispevek je uz trochu starsiho dataúsměv


s pozdravem

DAvid

V odpovědi na David Frýbert

Re: Co se vám ukazuje na titulní straně

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Titulní stránka je opět v angličtině

Zdraví Bohuš

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Co se vám ukazuje na titulní straně

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Díky za info. Vypadá to na nějakou chybku v AMOSu při generování ZIP balíčků. Komponenta local_moodleorg se nedostala do balíčku cs.zip pro verzi 2.8 (na které teď moodle.org jede) a měla by tam přitom být. Podívám se na to.