Instalace Moodle na 000webhost.com

Instalace Moodle na 000webhost.com

autor Romana Hartmanová -
Počet odpovědí: 2

Dobrý den, jsem opravdový začátečník instalace Moodle a pokoušela jsem se nainstalovat na 000webhost.com k vyzkoušení. Bohužel verze PHP mi dovolila pouze 1.9.  Již se problémem trápím tři pátky a po prostudování webu, videí.... jsem bohužel nepřišla  na to, jak při instalaci Moodlu zajistit, abych mohla nastavit hostname  z localhost na mysqlxxxxwebhost.com. Neboť moje instalace končí v okamžiku vytváření databáze. Proto prosím o radu, chtěla jsem si  prostředí vyzkoušet před tím, než budu chtít realizovat elearning ve své škole. Děkuji za případné rady.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Romana Hartmanová

Re: Instalace Moodle na 000webhost.com

autor Václav Maněna -

Vážená paní Hartmanová,

zkoušet Moodle 1.9 bych Vám určitě nedoporučoval, protože novější řada 2.X přináší řadu výhod a má trochu jinou logiku práce se soubory a styl ovládání. Zvlášť pokud chcete implementovat e-learning na základní škole, je řada 2.X z mnoha důvodů vhodnější. Pokud si chtete vyzkoušet práci v Moodlu, mohu Vám zpřístupnit cvičnou kategorii s kurzy v našem Moodlu, kde si můžete vše vyzkoušet (nebojte, změny budete moci provádět pouze ve své vyhrazené kategorii, na serveru nemůžete nic zkazit). Pokud chcete, zašlete mi prosím e-mail na vaclav.manena@rokit.cz, abych Vám mohl zaslat přístupové údaje.

S pozdravem

   V. Maněna