Přenastavení nejvyšší známky v testech

Přenastavení nejvyšší známky v testech

autor Roman Věžník -
Počet odpovědí: 2
Dobrý večer,
vytvořil jsem test, v němž chci mít 15 náhodných úloh. Když se ale pokusím přepsat nejvyšší známku na 15, tak mi to hlási:
Chyba zápisu do databáze.

Dá se to obejít tím, že ve správě modulů přenastavím výchozí hodnotu nejvyšší známky. Ale na jiném moodlovském webu mi to šlo přenastavovat i přímo v úpravách testu.

Když zapnu ladění:

Chyba zápisu do databáze

Více informací o této chybě

Debug info: Cannot execute statement: impossible to write to binary log since BINLOG_FORMAT = STATEMENT and at least one table uses a storage engine limited to row-based logging. InnoDB is limited to row-logging when transaction isolation level is READ COMMITTED or READ UNCOMMITTED.
UPDATE mdl_quiz SET grade = ? WHERE id = ?
[array (
0 => 15,
1 => '2',
)]
Stack trace:
  • line 394 of /lib/dml/moodle_database.php: dml_write_exception thrown
  • line 1056 of /lib/dml/mysqli_native_moodle_database.php: call to moodle_database->query_end()
  • line 1450 of /lib/dml/moodle_database.php: call to mysqli_native_moodle_database->set_field_select()
  • line 496 of /mod/quiz/locallib.php: call to moodle_database->set_field()
  • line 359 of /mod/quiz/edit.php: call to quiz_set_grade()
Mohl by mi někdo prosím laicky poradit, jak to spravit?

Díky.


Počet hodnocení: -
V odpovědi na Roman Věžník

Re: Přenastavení nejvyšší známky v testech

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Můžete prosím uvést verzi Moodle, verzi vašeho MySQL serveru a na jakém operačním systému to provozujete?
V odpovědi na David Mudrák

Re: Přenastavení nejvyšší známky v testech

autor Roman Věžník -
Moodle 2.0
MySQL 5.5.14-log přes PHP extenzi MySQLi
Operační sytém nevím, hostuji na www.hosting.blueboard.cz.
Nějaké obecné technické specifikace jsou tu, ale pár věcí mi na požádání upravili...
Pokud to nebude stačit, dejte prosím vědět - napíšu poskytovatelům o detaily.

Díky.