Problem so zobrazovanim Zoznamu pouzivatelov

Problem so zobrazovanim Zoznamu pouzivatelov

autor Rastislav Cichý -
Počet odpovědí: 3
Dobry den,
na svojej domene a subdomene prevadzkujem Moodle uz dlhsie (verzie 1.9.4+ a 1.9). Vytvoril som si novu subdomenu, aby som si vyskusal Moodle 2.1.1+. Pri instalacii mi novy Moodle populoval, ze potrebuje novsiu verziu PHP 5.3. Tak som poziadal svojho spravcu banan.cz, aby mi presunul domenu na vyssi level, co sa aj podarilo, pretoze som novy Moodle bez problem nainstaloval. Po beznej kontrole stasich verzii som si nevsimol jednu chybicku a tou je ze ak chcem menezovat ucty pouzivatelov, pri vybere "Administratíva / ▶ Používatelia
/ ▶ Účty
/ ▶ Prechádzať zoznam používateľov" sa mi zoznam uzivatelov nezobrazi. Pozivatelia sa dokazu prihlasit, cize databaze existuje, ale mne sa nezobrazuje (skusim prilozit printscreen). Banan.cz ma odkazal hladat riesenie na forach, tak ho hladam.

Dakujem

s pozdravom Rasto Cichy Kosice
Příloha moodle-po-presune.resized.png
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Rastislav Cichý

Re: Problem so zobrazovanim Zoznamu pouzivatelov

autor Rastislav Cichý -
Pridavam sam hlasku z ladenia:

Fatal error: Call to undefined method MoodleQuickForm_hidden::MoodleQuickForm_hidden() in /srv4/www/veveve.info/subdomains/www/lib/pear/HTML/QuickForm/element.php on line 363

aj php

dakujem
V odpovědi na Rastislav Cichý

Re: Problem so zobrazovanim Zoznamu pouzivatelov

autor František Pinc -
Pravděpodobně vám Banán nastavil to PHP 5.3 všude (na doméně i subdoméně). Co vím, tak starší vydání moodle 1.9 mají potíže s PHP 5.3 . Přesně nevím, kde je ta hranice , kdy to je opraveno, ale na poseldních vydáních z řady 1.9 to je již OK. Takže můžete buď udělat upgrade a 1.9.13 (možná je venku už další) , anebo nějak nastavit pomocí php_flag verzi php v souboru .htaccess. Ovšem navím jak to chodí na Banánu. Mám teď trochu útlum a nemůžu si vzpomenout na ty direktivy, takže vás odkážu na manuál k apači.