Nelze se přihlásit po upgrade železa

Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor František Pinc -
Počet odpovědí: 7
Dobrý večer,
mám problém s přihlášením do moodlu. Když zadám jméno a heslo, tak mě to zobrazí jen prázdnou obrazovku. Problémy se objevily v okamžiku , kdy jsem do serveru přidal 1GB RAMky. Nic jsem nenastavoval a všechno mi funguje. Mám na serveru dvě instalace moodlu a jen do té důležitější není možné se přihlásit. Při stejné příležitosti jsem z počítače taky odebral starý malý disk, který jsem již několik týdnů měl odpojený a nepoužíval jsem ho.
Starou ramku a disk jsem nezkoušel vrace , abych ověřil, že to je tím novým HW, protože se k tomu serveru špatně dostávám.
Může nějak souviset výměna hardware s neschopností přihlásit se do moodlu? Je mi divný, že to ovlivnilo jen jednu instalaci moodlu.
Co jinýho to mohlo způsobit?
Dík za jakoukoliv radu!
Počet hodnocení: -
V odpovědi na František Pinc

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor František Pinc -
V připojení k MySQL to , podle mě není, protože se k němu normálně dostanu přes uvedeného uživatele a heslo v config.php .
První stránka s přihlašováním funguje. Fungují i jiné veřejné stránky .
Když udělám zálohu databáze a přenesu na svůj domácí počítač, tak normálka všechno běhá.
V odpovědi na František Pinc

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Františku, prázdná bílá obrazovka je typický indikátor selhání běhu PHP a jako takovou nemá smysl ji ani reportovat.Zapněte na vaše serveru režim Ladění a zjistěte nejprve, na co si stěžuje (případně prozkoumejte chybové protokoly Apache). Pak se uvidí.

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor František Pinc -
Tak jsem to tam zapnul a nic. Stále jen bílo.
Je mi ale divný, že to je v PHP, protože všechno ostatní mi funguje: phpmyadmin, jiný moodle...

V odpovědi na František Pinc

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Tak pak prohledat chybové protokoly Apache a zároveň si zkontrolovat, že v php.ini je nastaveno, že se chyby budou zaznamenávat.

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor František Pinc -
v error logu apache je nyní:
[Thu Oct 01 10:30:09 2009] [error] [client 62.245.67.213] PHP Notice: MagpieRSS [debug] MagpieRSS: Cache HIT in /var/www/hotdocs/moodle/prod/lib/magpie/rss_fetch.inc on line 254
V odpovědi na David Mudrák

Re: Nelze se přihlásit po upgrade železa

autor František Pinc -