Automatické zálohování - chyba

Automatické zálohování - chyba

autor Petr Kuběj -
Počet odpovědí: 1
Mám nastavené automatické zálohování na každý den v týdnu. U všech kurzů to projde bez problémů, kromě jednoho. Ze dne na den prostě přestalo fungovat automatické zálohování tohoto kurzu. Podle sestavy zálohování skončí na řádku "Zipping files".

Pokud stejný kurz zálohuju ručně (v kurzu volba Zálohování), vše proběhne v naprostém pořádku a záloha se vytvoří.

SW konfigurace serveru: Moodle 1.9.4+ (Build: 20090318), op. sys. Windows XP Pro SP3, webserver Wamp 2.0.

Velikost dat ve zmiňovaném kurzu je cca 90MB.

Taky mě zaráží, že v sestavě Zálohy je správně poznačen začátek zálohování (1.X.,20.16), ale konec zůstal po poslední správně provedené záloze (29.IX.,20.22).

Vím, že už se to tady několikrát řešilo, ale nenašel jsem nic, co by mi pomohlo vyřešit moji situaci. smíšený pocit

Pokud máte nějakou radu, která by vedla k řešení, budu velice rád.
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Kuběj

Re: Automatické zálohování - chyba

autor Lenka Orzelova -
Dobrý den,

nejprve mě napadla velikost kurzu, ale když píšete, že kurz má cca 90 MB, tak v tom to nebude.

Píšete, že záloha spuštěná ručně proběhne v pořádku, zkoušel jste takto zazálohovaný kurz obnovit?

Měla jsem stejný problém, kurz s 68 MB oporou se mi automaticky nezálohoval, ale při ručním spuštění se vše tvářilo ok. Při pokusu o obnovu se obnova vůbec nerozběhla a hlásilo to chybu. Nakonec věřte nebo ne to bylo tím souborem (ve formátu pdf), který má cca 900 stránek. Zdá se to neuvěřitelné, ale od doby co jsem jej dala na web a v kurzu na něj vložila jen odkaz, tak se kurz zase automaticky zálohu. V druhém kurzu mi stejné potíže způsobily 2 zip balíčky. Moodle si s nimi prostě při zálohování nevěděl rady. Takže cestovaly na web a s odkazem v kurzu se kurz zase pěkně automaticky zálohuje.

Lenka