Kurz

Kurz

autor ivan breziansky -
Počet odpovědí: 2
Dobry den,

Viete mi poradit, ako skryt kurz pred prihlasenym pouzivatelom, ktory nie je zapisany do daneho kurzu..? Aby prihlaseny ucastnik videl len kurzy do ktorych je prihlaseny . Pouzitie MyMoodle je skutocne ta posledna moznost...
Dakujem.

IB
Počet hodnocení: -
V odpovědi na ivan breziansky

Re: Kurz

autor Lenka Orzelova -
Dobrý den,

napadá mě jediné (né 100%) řešení. Na titulní stránku po přihlášení nechte zobrazit Seznam kurzů (blok Správa - Titulní stránka - Nastavení titulní stránky - Položky na titulní stránce po přihlášení - Seznam kurzů). Uživatel pak po přihlášení uvidí na titulní stránce kurzy ve kterých je jako tvůrce/učitel/učitel bez práva úprav či student zapsán. Ovšem když klikne na "Všechny kurzy", tak uvidí i ty ve kterých mu role přidělena nebyla. Nebo pak máte možnost kurzy, které nechcete, aby uživatelé viděli skrývat, ale to asi není optimální, protože pravděpodobně potřebujete různým uživatelům zobrazovat různé kurzy, že.

S přáním hezkého dne
Lenka Orzelová

V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Kurz

autor ivan breziansky -
Dakujem za odpoved. Navrh je to zaujimavy, ale ako ste povedali, ak uzivatel klikne na "vsetky kurzy", tak sa mu zobrazia.
MyMoodle je bajecne riesenie, ale chyba mi tam stredna cast, kde sa daju pridavat aktivity, text, atd... Asi pridam v nastaveniach uvodnej stranky zobrazenie len kategorii kurzov aby to bolo aspon prehladne..
Dakujem.

IB