Sestavení učebního plánu

Sestavení učebního plánu

autor Rostislav Mikulecky -
Počet odpovědí: 3
Přeji dobrý den
Mám dotaz, lze z jednotlivých kurzů sestavit "učební plán"?
Nebo-li pro studenta, nebo skupinu vybrat a seřadit za sebou množinu kurzů?

Děkuji
Rosťa
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Rostislav Mikulecky

Re: Sestavení učebního plánu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
IIRC existoval nějaký rozšiřující modul, ale nikdy jsem jej netestoval. Mohl byste ale zkusit pro každého uživatele/skupinu založit individuální kurz a jednotlivé studované moduly/kurzy do něj zařadit do logické/časové posloupnosti pomocí rozšíření Subcourse.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Sestavení učebního plánu

autor Rostislav Mikulecky -
Dobrý den

Tak jsem nainstaloval modul Subcourse a vypadá, že by mohl splňovat mé požadavky, ukáže to čas a první uzivatel/student s idividuálním plánem.

Mam jeste dotaz. Jak zapnout pri prihlasovani do Moodle na obrazovce moznost registrace noveho uzivatele? Pokud se mi vse podari vyladit, tak bych zadani uzivatele resil zaroven na portal a do Moodle, ale momentalne jsou jine ukoly k reseni.

Dekuji
Nashledanou
Rostislav Mikulecky
V odpovědi na Rostislav Mikulecky

Re: Sestavení učebního plánu

autor Lenka Orzelova -

Dobrý den,

na titulní stránce v bloku Správa - Uživatelé - Ověřování uživatelů - Správa přihlášení musíte povolit Registraci na základě e-mailu a pod "tabulkou" Aktivace autentizačních metod povolit Uživatelé se sami registrují pomocí Registrace na základě e-mailu. Pak si budou moci noví uživatelé vytvořit účet.