Prezenční listina

Prezenční listina

autor Petr Urban -
Počet odpovědí: 5

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Teprve s moodlem začínám a chtěl bych začít s tím, že  bych přes moodle poskytoval zaměstnancům důležité dokumenty a potřebuji mít výstup, že dotyčný zaměstnanec si ten dokument přečetl. Něco jako odkliknutí "Uvedený dokument jsem si přečetl a souhlasím s jeho obsahem". Mít potom tedy jakousi evidenci, kdo to již četl a kdo ještě ne. Můžete mi prosím poradit, jak na to a jaký modul nejlépe použít?

Díky.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Urban

Re: Prezenční listina

autor Marie Hánová -
Řeším cosi podobného vždy na začátku roku při seznámení s BOZP.
Studentům předložím text se seznámením a k němu přiložím anketu s jedinou možnou odpovědí ... Četl a pochopil/souhlasí. Anketa umožňuje přehled, kdo jak hlasoval a zda hlasoval. Nevím ale, jak a zda lze výsledky ankety vytisknout jinak než přes Sestavy (viz dále).

Další možností je využít Sestavy (protokoly) a nastavit filtr na zobrazení práce s daným textem. Výstup lze vyexportovat a následně tisknout. Tímto postupem je sice zjevné, že zaměstnanec/student text viděl/zobrazil, nicméně není dáno, že jej četl, vzal na vědomí či dokonce pochopil.

Poslední možností je použít místo ankety krátký test. Což je - uznávám - spíše školní záležitost.


V odpovědi na Marie Hánová

Re: Prezenční listina

autor Petr Urban -
Tak jsem zkoušel tu anketu, ale při zadání pouze jedné možnosti (otázky) mě systém upozorní, že musím mít minimálně vyplněny dvě otázky. Je nějaká možnost zadat pouze jednu? 
V odpovědi na Petr Urban

Re: Prezenční listina

autor Lenka Orzelova -

Dobrý den,

bohužel u ankety musí být vždy zadány minimálně 2 možnosti odpovědi. Tipovala bych, že p. Hánová dává 1. možnost - Četl a pochopil/souhlasí, 2. možnost - Nečetl/a a nepochopil/a.

Lenka

V odpovědi na Lenka Orzelova

Re: Prezenční listina

autor Marie Hánová -
Oops. Omluva. Jedna možnost v anketě byla možná ve verzi Moodle 1.5.3+. V současné verzi již ne. Omlouvám se.
V současné verzi jsou skutečně možné minimálně dvě odpovědi.