Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Napisane przez: Orfi Kowalsky ()
Liczba odpowiedzi: 4

Witam,


jak zrobić, aby użytkownicy mogli samodzielnie zakładać konta, ale, żeby administrator mógł je aktywować.


Drugie pytanie: chciałbym aby nazwa użytkownika mogła składać się z samych cyfr i żeby to było do 8 znaków.


Pozdrawiam,

Orfi

W odpowiedzi na Orfi Kowalsky

Odp: Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Napisane przez: Paweł Stelmach ()

Administrator uwirzytelnianie , zarządzaj uwierzytelnieniami , zaznacz oko otwarte na  opcji Uwierzytelnienie z wykorzystaniem poczty elektronicznej.

 

Potem jak uczen załozy konto to Ty tylko robisz potweirdz albo jak dostanie maila zwrotnego to juz nic nie musisz robić

W odpowiedzi na Paweł Stelmach

Odp: Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Napisane przez: Artur Szczygieł ()

Witam,

interesuje mnie ta kwestia

Potem jak uczen załozy konto to Ty tylko robisz potweirdz albo jak dostanie maila zwrotnego to juz nic nie musisz robić

 

ale pierwsza część - tzn użytkownik się zgłasza a administrator akceptuje ręcznie - da się tak?

W odpowiedzi na Artur Szczygieł

Odp: Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Napisane przez: Paweł Stelmach ()

Ustawiasz rejestracje przez email ale blokujesz wysyłanie maili, wtedy uczen zaklada konto, nie odstaje maila i ty w opcji 

  • ADMINISTRACJA SERWISU
  •  /  UŻYTKOWNICY
  •  /  KONTA
  •  /  przegladja liste urzytkowników

naciskasz potwirdz jak sie pojawia nowy użytkownik lub nie jezeli to osoba ktorej nie chcesz

W odpowiedzi na Paweł Stelmach

Odp: Samodzielne zakładanie kont przez usera - zatwierdzane przez admina

Napisane przez: Artur Szczygieł ()

hm...

trochę się pogubiłem.

Jak rozumiem mam mieć włączone "Uwierzytelnienie z wykorzystaniem poczty elektronicznej"? I włączoną "Rejestrację samodzielną"

Tylko wtedy nie pojawia mi sie na stronie głównej opcja zakładania konta. Pojawia się ona tylko jak włączę uwerzytelnianie przez e-mail.