Oceny

Oceny

Napisane przez: Zenon Należny ()
Liczba odpowiedzi: 5

Jak ustawić aby w tworzonych kursach od razu ustawione były standardowe oceny (np jednakowe dla wszystkich kursów) z możliwością zmiany.

W odpowiedzi na Zenon Należny

Odp: Oceny

Napisane przez: Marek Jasiok ()

też się chętnie tego dowiem.

Dzięki pomocy informatyka udało mi się zrobić tak że mam od razu więcej pól do wpisywania (i nie muszę klikać "dodaj 3 pola odpowiedzi zwrotnej) ale i tak musze dalej wpisywać oceny ręcznie.

W odpowiedzi na Zenon Należny

Odp: Oceny

Napisane przez: Jarosław Wagner ()
Można to ustawić w ustawieniach głównych dla wszystkich kursów. W poszczególnych kursach można je modyfikować lub pozostawic domyslne ustawienia.

W dziale Administracja - Oceny - Nazwy stopni ustawia się wszystkie oceny - np tak jak na załączonym rysunku, potem w dziale GRADE ITEM SETTINGS należy ustawić opcje Nazwa stopnia (w kilku innych miejscach też warto to ustawić) aby w kursach były widoczne własne nazwy ocen.
Załącznik ($a)
W odpowiedzi na Jarosław Wagner

Odp: Oceny

Napisane przez: Marek Jasiok ()

p. Jarosławie...

pisze pan żeby "w kilku innych miejscach też warto to ustawić"

te inne miejsce to gdzie one się znajdują?

Zrobiłem wszystko tak jak napisał pan w poście ale po "dodaj składową" / "QUIZ" nie wyświetlają mi się automatycznie te oceny.

Czy one mają już być wyświetlone?

 

proszę o odpowiedź

W odpowiedzi na Marek Jasiok

Odp: Oceny

Napisane przez: Przemyslaw Stencel ()

Panie Marku,

Niestety, chyba zaszło drobne nieporozumienie. P. Jarosław pisze o ocenach literowych (opisowych) w dzienniku. I o to, o ile dobrze zrozumiałem, chodziło p. Zenonowi. Natomiast Pana pytanie dotyczy (znowu zatrzegam - o ile dobrze rozumiem) całościowej informacji zwrotnej, którą się definiuje we właściwościach quizu. To są dwie różne rzeczy.

I niestety, według mojej wiedzy, całościowej informacji zwrotnej nie da się zdefiniować globalnie. smutny