Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Przemek Nerka ()
Liczba odpowiedzi: 8
W przypadku niektórych kursów nie mogę zrobić ich pełnowartościowej kopii zapasowej.
Dzieje się podobnie, jak to tutaj opisano.
Wyczyściłem katalogi temp i nic. Nadal nie mogę utworzyć kopii niektórych kursów. Są one duże i mają wiele plików.
W odpowiedzi na Przemek Nerka

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Jarosław Majski ()
Niestety, archiwum ma ograniczenie wielkości. U mnie było to ok 1 GB. Po "oczyszczeniu" kursu kopie wykonywane są bez zarzutu.
W odpowiedzi na Jarosław Majski

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Przemek Nerka ()
Na czym polega to "oczyszczenie" kursu?
W odpowiedzi na Przemek Nerka

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Jarosław Majski ()
Trzeba usunąć to, co już zbędne. W moim przypadku były to zasoby w postaci zdjęć, filmów, dokumentów. Poza tym w trakcie kopiowania do archiwum trafia też kopia zapasowa - jest to samonapędzający się mechanizm. Przejrzyj kurs, co go tak obciąża. Może masz już duże forum, na którym jest masa wpisów, dodawanych przez uczestników załączników itp.
W odpowiedzi na Jarosław Majski

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
Z tym jest dziwnie, pousuwałem dosłownie niemal wszystko, nie było dodatkowych plików i użytkowników a problem pozostał. Faktem jest że moodle był po kilkukrotnych przenosinach pomiędzy serwerami i adresami IP i różnych innych atrakcjach ale pomimo tego wszystkiego kurs w którym pozostały same zasoby w formie etykiet i stron www stawił opór i nie dał się przenieść.
W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Jarosław Majski ()
A ile masz kopii zapasowych? Sprawdź!
W odpowiedzi na Jarosław Majski

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Piotr Brzózka ()
W moim przypadku kopi nie ma, nie tworzą się - proces zatrzymuje się bodaj na archiwizacji i następuje koniec. Już się nawet zacząłem zastanawiać czy nie ma też winy po stronie serwera, gdzie indziej ten sam kurs archiwizuje się bez problemu.
W odpowiedzi na Piotr Brzózka

Odp: Kopie zapasowe - nie da się ich utwoirzyć

Napisane przez: Przemek Nerka ()
Posprzątałem zbędne elementy, reszty usunąć nie mogę bo jest mi to potrzebne. Faktycznie jak archiwizuję mniejsze kursy - problemu nie ma. Ale jak archiwizuję większe to nie mogę ich skutecznie zarchiwizować. Co zrobić?