מה עושים עם בוחן או משחק שנתקעים באמצע הניסיון?

מה עושים עם בוחן או משחק שנתקעים באמצע הניסיון?

על ידי חפציה בן בתאריך
מספר תגובות: 2

קורה לי כל הזמן, שאני בודקת איך עובד המשחק, או הבוחן, לא כדי לקבל ציון, כמובן. בפעם הבאה שאני נכנסת, הוא לא מוכן לתת לי לנסות מחדש, אלא מאפשר לי רק להישאר עם הניסיון הלא גמור. בבוחן הוא לא מאפשר להוסיף שאלות. יש איך להוסיף כפתור "דלג על נסיון זה"? או משהו בסגנון?

בכלל המשחקים עושים המון טעויות, במיוחד הקריפטקס-תשבץ, והתפזורת, שהמילים במאוזן מופיעות הפוכות (אני מכינה תשבצים באנגלית על ממשק עברי, בד"כ. יש אפשרות לבקש מהמוודל להתייחס לכיוון המילים שמטעינים בתוכו? ) בשום מקום לא מצאתי הוראות ברורות לגבי הכנת המשחקים, ובינתיים אני עובדת בניסוי וטעייה. אם יש למישהו קישורים להנחיות לגבי המשחקים- אשמח! תודה

ספירת הדרוגים: -
בתגובה ל: חפציה בן

תשובה ל: מה עושים עם בוחן או משחק שנתקעים באמצע הניסיון?

על ידי Nadav Kavalerchik בתאריך
גם ברכיב המשחקים וגם ברכיב הבוחן ניתן לעבור למצב מורה אשר מאפשר מחיקה או איפוס הניסיונות של המשתמשים ברמת תלמיד כדי להתחיל שוב.

להלן קישור לויקי תעוד של אתר מוודל הראשי בנוגע לרכיב המשחק

בברכה חיוך
בתגובה ל: Nadav Kavalerchik

תשובה ל: מה עושים עם בוחן או משחק שנתקעים באמצע הניסיון?

על ידי חפציה בן בתאריך

בדיוק לכן זה מוזר לי, מפני שעשיתי את הנסיונות בתור admin, ואחרי כן לא היה לי איך לבטל. נכנסתי עכשיו שוב בתור מורה, ובטבלה הקטנה שמסכמת את נסיונות המשחק לא ראיתי אפשרות למחיקה או איפוס. יש לי עמודה שכתוב עליה "מחק", אבל אין איך להזיז בה דברים.

הדף של מוודל הרשמי לגבי משחק הוא ממש דל- לא מצאתי בו כמעט אינפורמציה, מעבר לתיאור פשוט של המשחקים. גם הדפים המקושרים אליו (לא בדקתי את כולם!) היו ריקים למחצה.

נשאר רק לנסות להסתדר ככה...