فودل یا همان موذل فارسی

فودل یا همان موذل فارسی

از ali biag در
Number of replies: 8
چند روزی است که به دنبال نمونه ایی خوب از مودل فارسی می گردم که به اگهی فودل برخودرم ازطریق اگهی با خانمی تماس گرفته و هم اکنون که می خواهم این نسخه 400 هزار تومانی را بخرم مردد شدم چون در خود سایت فودل نیز هیچ توضیحی داده نشده .. لطفا اگر در مورد این سایت و توسعه دهنده گان اطلاعاتی دارید به من بدهید
تعداد امتیازات:  -
In reply to ali biag

نظر در مورد: فودل یا همان مودل فارسی

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها

سلام،

ممکنه آدرس سایت مورد نظر رو بفرمائید؟ شاید بتونم کمکتون کنم.

In reply to Shamim Rezaie

از ali biag در
foodle.ir
این هم از دیگر نمونه های سایت های انان است
http://tutorial.mabna19.ir/

ممنون از شما
In reply to ali biag

از Shamim Rezaie در

سلام،

سایت فودل که اشاره کرده‌اید متعلق به بنده است و مطمئناً شما با هیچیک از همکاران بنده تماس نگرفته‌اید. دلیل اینکه خواستم آدرس سایت را بفرمائید این بود که مطمئن شوم احیاناً منظورتان سایت همنام دیگری نباشد.

آدرس دومی که اشاره فرموده بودید هم جزو کارهایی است که من به سفارش شرکت مورد نظر انجام داده‌ام.

البته می‌توانم حدس بزنم که با چه کسی صحبت کرده‌اید، ولی ایشان به هیچ عنوان عضو مجموعهٔ ما نیستند و در واقع جزو کسانی هستند که در قسمت انتهایی این مطلب ذکرشان رفت.

از ali biag در
با تشکر خانم ---- ----- ---- فکر کنم اسمشان بود من خودم شک کردم به ایشان چون ایشان از وجود سایت فودل خبری نداشت و بعد از عنوان کردن این سایت توسط من گفت مال کسی است که به عنوان پاره وقت کار می کرده .. از طرفی هم پس از عضویت در این سایت و خواندن مطالب حدس می زدم که این سایت برای شما باشد چون این تغییرات بسیار زمان بر است ...
و اما حالا
من می خواستم بدانم چگونه می توانم نسخه ایی از اسکریپت فارسی شده همان سایت فودل داشته باشم تا بتوانم سایت مورد نظرم را راهندازی کنم .. من در مورد قیمت با ان خانم صحبت کرده بودم ولی ایشان یک بار قیمت را بالا و پایین کردند و برای من مشکلات زیادی را بوجود اوردند و قرار بود من فردا پول را برای ایشان بفرستم.
حالا می خواهم در مورد کد های توسعه داده شده توسط شما در فودل با شما مکاتبه داشته باشم . لطفا سریعا به من جواب بدهید .. من شدیدا تحت فشارم .. الان یک هفته است که تاخیر داشته ام ...

متشکرم
علی بیاگوی

(توسط Shamim Rezaie ویرایش شد - زمان اصلی طرح مطلب چهارشنبه، 1 ژوئیه 2009، 02:20 بوده است)

In reply to ali biag

از Shamim Rezaie در

سلام،

در هر صورت به نظرم صحیح نیست که در یک محیط عمومی اسم افراد برده بشه. با اجازه اسم ایشون رو حذف کردم.

از leila s در

سلام

من هم دنبال نسخه فارسی مودل (فودل) با همه محلی سازی های لازم هستم .لطفا در صورت امکان ایمیل یا شماره تماسی به ایمیل من ارسال فرمایید. ممنونم

In reply to leila s

در پاسخ به: نظر در مورد: فودل یا همان مودل فارسی

از emad ahmadi در

به زودی نسخه کامل فارسی مودل برای دانلود قرار خواهد گرفت.این کار فقط به دلیل سواستفاده بعضی دوستان انجام میگیرد.

موفق باشید

In reply to emad ahmadi

در پاسخ به: نظر در مورد: فودل یا همان مودل فارسی

از Ara Are در

سلام

کسی نمیدونه این به زودی که اینجا گفته شده کی به نتیجه میرسه؟! لبخند

کلاً برام سواله که چرا وقتی ترجمه کامل مودل وجود داره کسی این ترجمه رو وارد سایت اصلی نمیکنه!

حتا اگه ترجمه کامل نباشه و فقط بعضی از بخش هاش ترجمه شده باشه بازم اگه وارد بسته اصلی مودل بشه باعث میشه که کسانی که میخوان ترجمه رو ادامه بدند دوباره کاری نکنند!