Moodle panel erişimi

Moodle panel erişimi

yazan Ahmet Deniz -
Yanıt sayısı: 3
Merhaba Moodle 1.6 dan 1.8 e geçtim.Ajax desteğini etkinleştirdim ama arık yönetim paneline erişemiyorum.front page seçeneklerini vb sayfaların olduğu yere gidemiyorum. Site yönetim i kısmı için solda bir panel var. Daha önceden orada herhangi bir yere basınca sol üst köşede yazılar geliyorudu. Bu yazılar link ti ve buradan tüm yönetim birimlerine erişebiliyordum. Fakat şimdi burası text yazı geliyor link değil bu sorunu nasıl çözebilirim
Saygılar, Teşekkürler
Ahmet Deniz yanıt olarak

Ynt: Moodle panel erişimi

yazan selçuk turan -
Merhaba arkadaşlar ben de sitem, 1.9.6 da 1.9.8 e geçirdiğimde yönetim paneline ulaşamama problemi oluştu. siz problemi çözebildiniz mi? Çözdüyseniz yöntemini burada paylaşırsanız sevinirim.
Ahmet Deniz yanıt olarak

Ynt: Moodle panel erişimi

yazan selçuk turan -
Arkadaşlar Selim arkadaşın önerisiyle, yani block ve mod klasörlerindeki tüm klasörlerin isimlerini değiştirip tek tek normal haline getirince front page (ana sayfa) açıldı. adını değiştirdiğim klasör admin_tree sıkıntı bu klasörde. Ana sayfa geldi, ama kontrol paneli adını değiştirdiğim için yok. Dolayısıyla yine istediğim gibi olmadı. Yeni sürümün admin_tree klasörünü yeniden block klasörüne attım olmadı. 1.9.6. sürümünün admin_tree klasörünü attım yine olmadı.
Bakalım deneme çalışmalarım devam ediyor. Çözüm bulunca yazacağım inşaallah.