Hromadné přidání uživatelů

Hromadné přidání uživatelů

autor Robert Pecka -
Počet odpovědí: 6

Dobrý den,

nejprve bych se chtěl omluvit, že vás zazěžuji s tímto dotazem, ale nikdy jsem na něj nenašel odpověď. S moodlem pracuji pravně. Pro obecní úřad a příspěvkové organizace řeším proškolení na naše interní směrnice. Rád bych poslal všem zaměstnancům jeden odkaz, tak aby se přihlásili a byli v určitě skupině, podle odkazu. Např. skupina Úřad, skupina ZŠ, skupina Městská policie. Na závěr kurzu je test a certifikát. Není čas a prostor tam přidávat uživatele ručně. Snad jsem to popsal jasně a předem děkuji za odpověď.


Počet hodnocení: -
V odpovědi na Robert Pecka

Re: Hromadné přidání uživatelů

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé
V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Hromadné přidání uživatelů

autor Robert Pecka -
Zdravím, to bohužel neřeší můj problém. Dávat dohromady seznamy u všech organizací, tak mi to zabere měsíc. Ideálení by bylo, kdybych jim poslal jen odkaz a oni se tam přihlásili.
V odpovědi na Robert Pecka

Re: Hromadné přidání uživatelů

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Já bych vsadil na https://docs.moodle.org/en/Enrolment_key#Setting_a_group_enrolment_key

Zjednodušeně řečeno, podle toho, jaký klíč pro zápis do kurzu použijí, v takové skupině v rámci kurzu se ocitnou.

Kohortu vám to sice nevyřeší, ale skupinu v rámci kurzu ano.

V odpovědi na David Mudrák

Re: Hromadné přidání uživatelů

autor Robert Pecka -

Dobrý den,

moc děkuji za odpověď. Není to úplně to řešení, které bych hledal ale asi využiji. úsměv