Dosya Yükleme Boyutu Sorunu

Dosya Yükleme Boyutu Sorunu

yazan nur gün -
Yanıt sayısı: 20

Dışarıdan sunucu hizmeti alıyorum. Sunucu ve site içi atarlarda maksimum dosya yükleme boyutu 512 mb olmasına ragmen 64mb üstü dosya yüklemeye çalışınca sunucu bağlantı hatası alıyorum. Sunucu user.ini dosyalarında aşağıdaki şekilde. Neden yükleme başarısız oluyor olabilir?

max_upload_filesize = 512M;
post_max_size = 512M
upload_max_filesize = 512M;

Puan ortalaması: hem ilgili/hem ilgisiz (1)
nur gün yanıt olarak

Ynt: Dosya Yükleme Boyutu Sorunu

yazan Uğur Feyzullahoğlu -
Merhaba,
sunucu php.ini dosyasındaki aşağıdaki ayarlar doğruysa moodle

post_max_size
upload_max_filesize

Kontrol paneli/Site yönetimi/Güvenlik/Site ilkeleri ekranında aşağıdaki başlığı bularak dosya yükleme boyutunu kontrol edin yapılan ayarlar yansımış mı? eğer ayarlar doğruysa kullandığınız sunucu tarafında bir dosya boyutu kısıtlaması akla gelmelidir.

En fazla dosya yükleme boyutu maxbytes
nur gün yanıt olarak

yazan Rhonda Morrison -

sorunu çözmek için ana sayfayı yeniden başlatmanız yeterli

Rhonda Morrison yanıt olarak

yazan beetvapk official -
NjmcDirect is an online payment portal for traffic ticket violations where residents of New Jersey can pay their traffic tickets and parking violations. The acronyms in NJMCDirect stand for New Jersey Meadowlands Commission Direct and it is a very convenient way to pay traffic violation fines without having to drive all the way to court, stand in a line and fill out all the paperwork by yourself, and then deal with the employees.
nur gün yanıt olarak

yazan Rhonda Morrison -
Seninle aynı sorunu yaşadım ve modsuper.com'a gittim ve bu soruna bir çözüm buldum.
Rhonda Morrison yanıt olarak

yazan Keva Florence -

Bu düzeltmeyi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Techtodown.com da gittim, deneyebileceğiniz sorun giderme uygulamaları da var.

nur gün yanıt olarak

yazan Stanley Doyle -
harika ilginç şeyler çok iyi paylaşıyorsunuz, bunun için teşekkürler. Anında erişim için çeşitli stiller içeren ücretsiz yazı tiplerini indirin https://yofonts.com/styles/hindi
Stanley Doyle yanıt olarak

yazan beetvapk official -
The Official BeeTV App works as a modular scraping tool by which it builds its huge library of Movies, TV Series, Sports, and Live TV! BeeTV app is turning up the heat in terms of popularity. It has got a lot to do with the features that it has got for its clients. Download BeeTv App
nur gün yanıt olarak

Bu forum gönderisi kaldırıldı

Bu forum gönderisinin içeriği kaldırıldı ve artık erişilemez.
nur gün yanıt olarak

yazan Bag Fuse -

Your safety is important to us, that's why we test most of the Mods we host. Descargar AC Market is super responsive, as well as the download speed.

nur gün yanıt olarak

yazan Lucas Pete Pete -
Lucas Pete Pete yanıt olarak

yazan badshsh khan -

Your post is really interesting. You guys are really doing well. I would like to know about . Please let me know about Nulls Brawl in your details.