اضافه کردن خصوصیت به دانش‌آموزان

اضافه کردن خصوصیت به دانش‌آموزان

از Sayyed Mojtaba Razawian در
Number of replies: 2

آیا آموزگار می‌تواند خصوصیتی به دانش‌آموزانی درسش اضافه کند؟

به عنوان مثال فرض کنید من از دانش‌آموزانم خواسته‌ام در سایتی حساب باز کنند و لینک پروفایلشان را به من بدهند. اگر بتوانم لینک هر دانش‌آموز را در قالب خصوصیتی به اون نسبت دهم میتوانم راحتتر از خود مودل به پروفایل او دسترسی داشته باشم. در غیر این صورت مجبورم مثلا نام دانش‌آموزان و لینکشان را در جایی خارج از مودل (مثلا فایل اکسل) نگهداری کنم.

تعداد امتیازات:  -
In reply to Sayyed Mojtaba Razawian

در پاسخ به: اضافه کردن خصوصیت به دانش‌آموزان

از Hooman Kiani در
سلام
برای اضافه کردن خصوصیت در مودل برای کاربران، مدیر سایت باید مشخصه اضافی جدید را اضافه کند. ولی برای اینکه استاد بتواند اطلاعاتی از دانش‌آموزان خود بگیرد می‌تواند از فعالیت های درسی استفاده کند. به عنوان مثال پایگاه داده می‌تواند برای نیاز مورد نظر شما، مناسب باشد که یک فیلد ایجاد کنید و دانش‌آموزان در آن فیلد لینک مربوط به پروفایل شان را در آن قرار دهند.
In reply to Sayyed Mojtaba Razawian

در پاسخ به: اضافه کردن خصوصیت به دانش‌آموزان

از Moien Abadi در
وقتی دانش آموزان شما در سایت یک حساب کاربری بسازند، اگر شما آنها را به درسی اضافه کنید (داخل درس شوید > قسمت شرکت کنندگان > ثبت نام کاربران > اسم یا فامیل دانش آموز را جستجو کنید و سپس او را ثبت نام کنید) دیگر نیاز نیست آنها را در اکسل نگهداری کنید. هر موقع وارد درس شوید در قسمت شرکت کنندگان اسامی آنها وجود دارد و با کلیک روی اسم آنها وارد پروفایل ایشان می‌شوید.