Volná diskuse správců a vývojářů Moodle

Pohled zpracovaných testů

 
Obrázek: Jan Štrobl
Pohled zpracovaných testů
 

Zdravím,

chtěl bych se zeptat jestli je možnost (nejspíše formou nějakého pluginu, jelikož v samotném moodlu jsem to nenašel) vidět všechny výsledky všech různých testů/anket v různých kurzech. Prakticky to u nás je co kurz to jeden test/anketa. A já když chci vidět třeba dva konkrétní studenty jak si vedou ve všech testech tak musím vždy otevřít kurz/test/vyhledat studenta.. a tak se chci zeptat, jestli neexistuje již nějaký plugin který mi přidá pohled, ve kterém si například vyberu konkrétní test nebo rovnou konkrétního studenta.. abych to měl všechno na jedné stránce a nemusel si to vždy rozklikávat.


Máme studenty ve skupinách, a většinou ve všech kurzech/testech jsou zapsané tyto skupiny, a mě například kdo všechno z dané skupiny už splnil tento test atd. Doufám že jsem se vyjádřil alespoň trochu srozumitelně, případně použiji obrázkovou metodu. Předem děkuji za reakce.

 
Počet hodnocení: -
Obrázek: Milan Černoch
Re: Pohled zpracovaných testů
 

Dobrý den. Obávám se, že jsem pouze v začátcích - budu instalovat

Obrázek: David Mudrák
Re: Pohled zpracovaných testů
Moodle HQObzvláště nápomocní moodlistéPřekladateléVývojáři

Možná tohle https://moodle.org/plugins/gradereport_multigrader ale těžko říct, v jakém to je dneska stavu (poslední aktualizace 2015).