نشان دادن لیست طبقه دروس در صفحه اول بعد از Login

نشان دادن لیست طبقه دروس در صفحه اول بعد از Login

از Ali Ahmadian در
Number of replies: 4
با سلام
برایس اینکه کاربر بتواند بعد از ورود به lms لیست طبقه هایی را که  در درسهای آن ثبت نام کرده را در بلوک مرور کلی درس در اولین صفحه ببیند چه کاری باید انجام داد.
لازم به توضیح است که در بخش راهبری در روی گزینه درسهای من این امکان وجود دارد ولی چطور می توان این را در ستون وسط ( بلوک مرور کلی درس ) نشان داد.
 با تشکر
تعداد امتیازات:  -
In reply to Ali Ahmadian

در پاسخ به: نشان دادن لیست طبقه دروس در صفحه اول بعد از Login

از Hooman Kiani در

سلام

در حال حاضر نیز وقتی کاربری وارد سایت می شود در این بلوک (‌ مرور کلی درس ) درس هایی را که کاربر در آنها ثبت نام هست را نشان می دهد. فقط وقتی به مدیر وارد سایت شود در این بلوک درسی را نشان نمی دهد چون در درسی ثبت نام نیست .

ولی اگر می خواهید مانند قسمت درس های من طبقه درس ها نیز نشان داده شوند (حتی وقتی مدیر وارد می شود)  می توانید این ۳ خط کد را در صفحه my/index.php قرار دهید :

$courserenderer = $PAGE->get_renderer('core', 'course');
$content = $courserenderer->course_category(0);
echo $content;

In reply to Hooman Kiani

از Ali Ahmadian در

با سلام و ممنون از راهنمایی شما.کد بالا را در index مورد اشاره وارد نمودم ولی هیچ تغییری رخ نداد.مثل قبل وقتی کاربر وارد می شود در صفحه اول پس از ورد مرور کلی درس فلیست دروس نشان داده می شود نه طبقه بندی دروس.

In reply to Ali Ahmadian

از Hooman Kiani در

با سلام مجدد

لطفا این ۳ خط کد را بعد از این خط کد 

echo $OUTPUT->custom_block_region('content');
  ( برای من خط 166 است )‌ قرار دهید . باید لیست طبقات مشابه صفحه درس های من در پایین بلوک مرور کلی درس نمایش داده شود.
In reply to Hooman Kiani

از Ali Ahmadian در
کد را بعد از خط مورد اشاره وارد کردم و تمام طبقه بندی های  دروس موجود در LMS در پایین بلوک مرور کلی درس نشان داده شد. در صورتیکه منظورم این است که فقط طبقه بندی هایی را نشان دهد که کاربر در یک یا چند تا از درس آن طبقه ثبت نام کرده باشد.

به عنوان مثال:
در LMS چندین طبقه درسی وجود دارد که دو طبقه درسی با عناوین کارگاههای عمومی و کارگاههای اختصاصی وجود دارد.
کاربر در یکی از دروس کارگاههای اختصاصی و یکی از دروس کارگاههای عمومی ثبت نام کرده است.
کاربر پس از ورد به LMS فقط دو طبقه درسی به عناوین کارگاههای عمومی و کارگاههای اختصاصی را مشاهده نماید و هر وقت روی آنها کلیک کرد درسی را که در آن ثبت نام کرده را ببیند.