درخواست درگاه پرداخت الکترونیک و ارسال کد ثبت نام و تایید هویت در هنگام ثبت نام

درخواست درگاه پرداخت الکترونیک و ارسال کد ثبت نام و تایید هویت در هنگام ثبت نام

از samin safapoor در
Number of replies: 5

سلام دوستان کسی میتونه در این موارد به من برای خریدش کمک کنه؟

خیلی ممنون

تعداد امتیازات:  -
In reply to samin safapoor

در پاسخ به: درخواست درگاه پرداخت الکترونیک و ارسال کد ثبت نام و تایید هویت در هنگام ثبت نام

از حسین عبایی در

سلام

میتونید از ماژول های enrol استفاده کنید و با جایگزینی وبسرویس های بانک مورد نظر چیزی که میخایی رو بدست بیاری

اگر نیاز به راهنمایی بیشتر داشتی خصوصی پیام بده

In reply to حسین عبایی

در پاسخ به: درخواست درگاه پرداخت الکترونیک و ارسال کد ثبت نام و تایید هویت در هنگام ثبت نام

از mostafa bahman در

سلام. من پلاگین بانک سامان را نصب کردم. می خوام برای هر درس یک قیمت بذارم که پس از پرداخت انلاین و ثبت نام، درس به صورت خودکار برایش فعال شود.

شما میتوانید کمک کنید ؟

ممنون

In reply to mostafa bahman

از Hooman Kiani در
سلام
شما که پلاگین بانک سامان رو نصب کردین. اگر پلاگین شما از نوع enrol (ثبت نام در درس) باشد در قسمت پلاگین ها -> ثبت نام ها -> مدیریت پلاگین های ثبت نام را باز کنید و پلاگین بانک سامان را فعال کنید (‌روی آیکون چشم کلیک کنید ) . سپس می توانید در هر درسی که می خواهید وارد شوید . و در قسمت مدیریت درس -> کاربران -> روش های ثبت نام : در قسمت اضافه کردن روش : روش ثبت نام بانک سامان را انتخاب کنید . در صفحه ای که باز می شود میتوانید اطلاعات روش ثبت نام در همان درس را ثبت کنید ( این اطلاعات بستگی به نحوه نوشتن پلاگین دارد)‌. در اینصورت وقتی کاربر وارد درس می شود اگر این روش ثبت نام (درگاه سامان) در آن درس اضافه شده باشد به صفحه ای هدایت می شود که می تواند پرداخت را انجام دهد. و بعد از پرداخت آن کاربر به درس اضافه می شود
In reply to حسین عبایی

از mohammad t در
با سلام
من نیاز دارم که دوره رو با هزینه امکان ثبت نام بدم. سایت enamd داره و درگاه بانک ملی رو دارم. فقط میخوام بدونم چطور باید این کار رو بکنم. دیدم که در روش ثبت نام، paypal قرار داده شده که امکان گرفتن پول رو میده اما، میخوام به درگاه بانک ملی خودمان وصل بشه و بعد از پرداخت شخص رو در دوره ثبت نام کنه.
ممنون.
In reply to mohammad t

از Hooman Kiani در

سلام

ابتدا باید پلاگین ثبت نام درگاه بانک ملی را در فولدر enrol مودل نصب کنید. سپس در قسمت مدیریت سایت- پلاگین ها- ثبت نام ها، وارد صفحه مدیریت پلاگین های ثبت نام شوید. در این صفحه پلاگین درگاه بانک ملی را فعال کنید. سپس وارد درس مورد نظر شوید. از قسمت مدیریت درس- کاربران، وارد صفحه روش های ثبت نام شوید. از سلکتور موجود، ثبت نام با درگاه بانک ملی را انتخاب و تنظیمات آن را انجام دهید ( قیمت و سایر تنظیمات). سپس کاربران برای ورود به درس باید مبلغ را واریز کنند تا بتوانند در درس ثبت نام و وارد درس شوند.

اگر پلاگین بانک ملی را ندارید، یا باید شبیه paypal خودتان بنویسید که مستندات آن نیز در این لینک قرار دارد. یا باید این پلاگین را تهیه کنید.