Nastavení jména odesílatele u odchozího e-mailu

Nastavení jména odesílatele u odchozího e-mailu

autor sudvej sudvej -
Počet odpovědí: 4

Dobrý den,

potřeboval bych nastavit položku odesílatel u odchozích e-mailů. Mám nainstalovanou verzi 3.2.2. U předchozích verzí se objevovalo pouze jméno odesílatele. Nyní je v popisu uváděno "odesilatel přes sitename" Nevím, kde tuto položku nastavit.


Děkuji za pomoc.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na sudvej sudvej

Re: Nastavení jména odesílatele u odchozího e-mailu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Správa stránek > Server > Email > Konfigurace odchozí pošty

Je tam trochu trochu krkolomný překlad, který by stálo za to opravit: "E-mail pomocí informace (emailfromvia)" - v originálu "Email via information".

Více na https://docs.moodle.org/en/Mail_configuration#Outgoing_mail_configuration

V odpovědi na David Mudrák

Re: Nastavení jména odesílatele u odchozího e-mailu

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Nový návrh:

emailfromvia - Email se zobrazením odesílatele

configemailfromvia - Přidat informaci v položce "Od" odchozích e-mailech. To informuje příjemce, odkud tento e-mail přišel a také pomáhá příjemci bojovat proti náhodné odpovědi na e-mailové adresy s hodnotou Neodpovídat.

Zdraví Bohuš Havel

V odpovědi na Bohumil Havel

Re: Nastavení jména odesílatele u odchozího e-mailu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Email se zobrazením odesílatele

Já mám právě pocit, že to není o odesílateli, ale o zprostředkovateli zprávy. Tzn. zpráva je doručena od uživatele prostřednictvím nějakých stránek (angl. from a via).