Nelze editovat jednu stránku kurzu

Nelze editovat jednu stránku kurzu

autor Milada Hrabalova -
Počet odpovědí: 3

Prosím o radu. V jednom kurzu se jedna stránka nedá editovat. Ručička s tužkou se najednou tváří, jakože není odkazem. Ostatní stránky testu editovat jdou. Správce Moodle má dovolenou, takže se bojím, že se chyba dostane i do záloh. Zkoušela jsem to už ve všech prohlížečích, co mám, ale je to všude stejné. Budu muset kurz vytvořit znovu?

Chyba nastala, když jsem smazala značku začátku odrážek <ul>


Děkuji Hrabalová

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Milada Hrabalova

Re: Nelze editovat jednu stránku kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Chyba nastala, když jsem smazala značku začátku odrážek <ul>

Tím by to mohlo být. Kurz tvořit znovu nebude potřeba, ale budete muset přijít na správnou adresu URL, která vám znovu otevře editaci stránky. Ve zdrojovém HTML kódu kolem té ikony pro editaci byste tu adresu mohla najít.

V odpovědi na David Mudrák

Re: Nelze editovat jednu stránku kurzu

autor Milada Hrabalova -

Děkuji, pomohlo to.

Raději odrážky nebudu používat.

V odpovědi na Milada Hrabalova

Re: Nelze editovat jednu stránku kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Odrážky můžete používat dle libosti. Pouze při případných úpravách je potřeba udržet validitu HTML. Tzn. pokud odstraníte počáteční značku <ul>, pak je potřeba odstranit i koncovou apod. Případně, pokud nechcete používat vestavěný HTML editor, používejte Markdown formát.