Tisk certifikátu po splnění podmínky

Tisk certifikátu po splnění podmínky

autor Radim Ponert -
Počet odpovědí: 4

Dobrý den,

mám připravený kurz, kde je výukový text, sada testů a domácí úkol. Chtěl bych umožnit tisk certifikátu z kurzu až po oznámkování domácího úkolu. Bohužel jsem nenašel řešení, jak to v Moodle 2.8 nastavit. Děkuji za radu.

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Radim Ponert

Re: Tisk certifikátu po splnění podmínky

autor Pavel Kresan -

Dobrý den pane Ponerte,

pro to aby studenti si mohli vygenerovat certifikát až po splnění dané činnosti, tak stačí nastavit v certifikátu omezení přístupu.

Otevřete nastavení certifikátu a v části „Omezit přístup“, klikněte na „Přidat omezení“, dále vyberte „Známka“ a nyní z rolovacího seznamu vyberete úkol, který musí být splněn. Dále nastavíte v procentech známku, na kterou musí student splnit úkol, aby ho to pustilo k certifikátu.

Pavel Kresan

V odpovědi na Radim Ponert

Re: Tisk certifikátu po splnění podmínky

autor Radim Ponert -

Děkuji, ale já v nabídce nastavení certifikátu žádnou takovou volbu nemám mrzutost

V odpovědi na Radim Ponert

Re: Tisk certifikátu po splnění podmínky

autor Pavel Kresan -

V tom případě to vypadá, že nemáte podmíněný přístup povolen.

Ve správě stránek jsou "Pokročilé funkce", ty otevřete a třetí položka od konce je "Povolit podmíněný přístup" tak tu zaškrtněte a už by to mělo fungovat správně.

Pavel Kresan

V odpovědi na Pavel Kresan

Re: Tisk certifikátu po splnění podmínky

autor Radim Ponert -

Díky moc. Tak už to tam jde nastavit. 

Tedy jde tam % plnění známky.  Já mám u úkolu jen hodnocení prospěl/neprospěl, takže budu muset ještě vymyslet, jak to tam dostanu...