MoodleCloud

MoodleCloud

autor Lukáš Mižoch -
Počet odpovědí: 6

Tak co, kolegové, líbí se vám MoodleCloud? úsměv

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: MoodleCloud

autor Pavel Pokorný -

Česká verze se měla objevit a stále neobjevuje. Anglická není problém, jen mám pocit, že vytvářet si konto a tvrdit, že jsem z Irska by asi nebylo správné a jiný stát se tam z Evropy nenalézá. Neví někdo, jaký je stav?

V odpovědi na Pavel Pokorný

Re: MoodleCloud

autor Lukáš Mižoch -

On se neptá, odkud jste, ale který server chcete použít. Volte geograficky nejbližší lokaci.

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: MoodleCloud

autor Pavel Pokorný -

Aha, já pořád čekám na českou mutaci a domníval se, že bude v té nabídce.

Aha, bohužel chtějí valid cell number.
Mám jen služební mobil a ten jim dát nemohu. To má znamenat, že při používání této služby musíte mít po ruce registrovaný mobil?
A je to sponzorované zveřejňovanou reklamou, viz podmínky užití,  navíc k těm reklamám tedy chtějí za tyto služby ještě číslo mobilu, asi na zasílání dalších reklam či dokonce na prodej databáze se jmény a čísly mobilů? Kvůli tomu si pořizovat další Simku nebudu, mobil není zadarmo. Tedy taková služba závislá na mobilu je mi k ničemu. 
P.P.

V odpovědi na Pavel Pokorný

Re: MoodleCloud

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři

Na telefonní číslo je registrace vázána proto, protože se momentálně jedná o jeden z nejefektivnějších způsobů boje proti botům a spammerům, kteří by si jinak masově registrovali tisíce hostovaných stránek.

Ano, reklama přes Google Ads tam je, poněvadž stejně jako ten váš mobil není zadarmo, ani provoz takovéhoto portálu není zadarmo, a dokonce i vývoj samotného Moodle něco stojí.

Dovoluji si zároveň připomenout, že šíření FUD je v rozporu s obecnou netiketou a kulturou diskusí pěstovanou na zdejších fórech. Díky za pochopení.