Chybička při přechodu z verze 2.6 na 2.61

Chybička při přechodu z verze 2.6 na 2.61

autor Martin Fous -
Počet odpovědí: 4

Při startu aktualizace na verzi 2.6.1 se mi objevila chyba (viz příloha). Co je příčinou - co přesně mi na serveru chybí?

Děkuji, Martin

Příloha chyba.jpg
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Martin Fous

Re: Chybička při přechodu z verze 2.6 na 2.61

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Moduly typu "Sestava kurzu" (Course report) jsou již nějakou dobu označené jako "deprecated" a byly nahrazené moduly typu "Sestava stránek" (Site report). Nechce se mi zdát, že by se vám toto varování začalo objevovat až při upgrade z 2.6.0 na 2.6.1. Možná tam bylo už předtím, ale nevšiml jste si jej?

I tak by mě ale zajímalo, proč se vám ty moduly v průběhu upgrade neodregistrovaly, jak by měly. Nezůstaly vám po nich třeba prázdné adresáře /local/qeupdatehelper/, /course/report/* apod?

V odpovědi na David Mudrák

Re: Chybička při přechodu z verze 2.6 na 2.61

autor Martin Fous -

Složka /local/qeupdatehelper/ neexistuje, ve složce /course/report/ je jeden soubor lib.php

V odpovědi na Martin Fous

Re: Chybička při přechodu z verze 2.6 na 2.61

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Tak se zkuste ještě podívat na seznam nainstalovaných modulů. Ty, co chybí na disku, by mohlo jít dodatečně odinstalovat.
V odpovědi na David Mudrák

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.