Slideshow

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Počet odpovědí: 4
Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Odstraněný uživatel

Re: Slideshow

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Díky vám. IMHO tvůrcům balíku český překlad posílat nemusíte. Oni neodpovídají za překlady, ani je většinou nedistribuují. Přidám vaše soubory do CVS, takže se stanou součástí standardního balíčku češtiny, který se stahuje z moodle.org (buď ručně, nebo pomocí automatické aktializace jazyka).

Ještě jednou dík,

David
V odpovědi na David Mudrák

Re: Slideshow

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Opravuji - až teď jsem si uvědomil, že tím, že Slideshow není součástí standardní distribuce, zahrnují jeho autoři překlad spolu s modulem (v adresáři lang). Tím pádem má smysl jim český překlad zaslat. Do oficiálního balíku češtiny jej zatím zahrnovat nebudu a poradím se s Koenem (koordinátor lokalizací na moodle.org), zda je doporučováno zahrnovat v oficiálních překladech i soubory, které nemají svůj protějšek ve standardní  anglické verzi (systémově vzato by se v překladech neměl vyskytovat soubor, který není v oficiální distribuci). Neměl by to být problém, ale rád bych se držel jakési "best practise".
V odpovědi na David Mudrák

Re: Slideshow

autor Hynek Černoch -
Přeložil jsem nové řetězce do Slideshow. (Zhruba 1/3 nyní nebyla přeložena.) Opraveno umístění souboru s řetězci, aby bylo funkční pro aktuální verze Moodle 1.9/Slideshow 2008051500. (cs_utf8/slideshow.php nikoli cs_utf8/help/slideshow.php Kvůli tomu se česky nezobrazovalo nic.) Překládám název modulu "Foto Slideshow", protože původní obecný překlad "Fotogalerie" je nevhodný vzhledem k různým modulům tohoto typu a samotný "Slideshow" se nehodí. Vypuštěno upozornění: "Nepoužívejte háčky a čárky v popiscích, zatím nelze." Opravu pro háčky a čárky jsem zaslal autorovi, viz též http://moodle.org/mod/forum/discuss.php?d=38935#p431915 Osobně na vhodnou fotogalerii bez přívlastku teprve čekám, zatím musím instalovat dvě nedokonalé a chystám se přenést do modulu galerii Highslide.