Kurs funkce Moodle

Kurs funkce Moodle

autor Jiri Zajic -
Počet odpovědí: 10
Mám k dispozici a dám zájemům kurs funkcí Moodle pro učitele. Občas jej vylepšuji. Možná jsem nehledal dost dobře - je tu na serveru nějaký škopík, kam by se takové věci daly položit?
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Jiri Zajic

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jana Hrubá -

Kde se můžeme přihLásit? Kde svůj kurz nabízíte?

Jana Hrubá

V odpovědi na Jana Hrubá

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jiri Zajic -
Kurs jsem slíbil poslat Vaškovi, ale asi až dneska. Tady na serveru se mi nepodařilo najít kyblíček, kam by se dal položit k dispozici. Třeba David něco vytvoří...
V odpovědi na Jiri Zajic

Re: Kurs funkce Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Jak velký je ten kurz ke stažení?
V odpovědi na David Mudrák

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jiri Zajic -
V současné době má přes 5M a ještě se trochu rozroste.
V odpovědi na Jiri Zajic

Re: Kurs funkce Moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Založil jsem v tomto kurzu databázi pro vkládání hotových kurzů. Je dostupná v sekci Učíme s Moodlem. Zároveň jsem navýšil limit velikosti souborů v tomto kurzu na 8MB, takže by neměl být problém s vkládáním menších souborů.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jiri Zajic -
Uploaduju přes weekend, ještě do toho vložím TeX glossary.
V odpovědi na Jiri Zajic

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jana Hrubá -

Vážený pane Jirko,

hledám, ale nenacházím, můžete mi poradit, kde mám hledat Vámi vytvořenýn kurz?

Jana

V odpovědi na Jana Hrubá

Re: Kurs funkce Moodle

autor Jiri Zajic -
Zdravím Jano,
poslal jsem ho Vaškovi mejlem a chtěl ještě udělat nějakou revizi, tak jsem ho nedal do té Davidovy DB (ona ještě v tu chvíli nebyla a já myslel, že to ještě vylepším - ale asi čekání na dokonalost...). Tak já ho tam dám úsměv. Jinak je to přeložený a trochu upravený kurs z moodle.org a sem tam i doplněný, ale určitě ne dokonale...
Jirka