Jak mohou studenti přidávat soubory?

Jak mohou studenti přidávat soubory?

autor Lenka Urbanová -
Počet odpovědí: 6
Rádi bychom nechali spolupracovat on-line skupinu na projektu, kde je třeba, aby "studenti" mohli vložit soubory tak, aby je ostatní "viděli". Optimální by bylo sbírat je do databáze, myslím ale, že v databázi to není možné. Máte někdo, prosím, podobné zkušenosti?
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lenka Urbanová

Tento příspěvek ve fóru byl odstraněn

Obsah tohoto příspěvku ve fóru byl odstraněn a již nemůže být zpřístupněn.
V odpovědi na Lenka Urbanová

Re: Jak mohou studenti přidávat soubory?

autor Roman Úlovec -

Pro jednoduché kolaborativní prostředí mi připadá vhodnější fórum. Ve většině  případů s ním vystačíte. Databáze má mnohem víc možností, ale je trochu složitější.

Volil bych podle složitosti odevzdávaných souborů a vyspělosti uživatelů. Přikládat soubory, hodnotit, komentovat mohou "studenti" v obou případech.   

V odpovědi na Roman Úlovec

Re: Jak mohou studenti přidávat soubory?

autor Jiri Zajic -
Myslím, že původně k tomu byl přímo určen modul Workshop. (Prosím, nepřekládal bych jej jako Dílna, piánu taky neříkáme prstobřinkotruhla.... - tedy to je spíše do překladové diskuse).
V odpovědi na Jiri Zajic

Re: Jak mohou studenti přidávat soubory?

autor Marie Hánová -
Mám verzi 1.5.4+.
Workshop mi nefunguje. Student sice soubor vloží, ale ostatní tento soubor nevidí.
Možnost Databáze je ve vyšších verzích, že?
V odpovědi na Roman Úlovec

Re: Jak mohou studenti přidávat soubory?

autor Jiri Zajic -
Myslím, že původně k tomu byl přímo určen modul Workshop. (Prosím, nepřekládal bych jej jako Dílna, piánu taky neříkáme prstobřinkotruhla.... - tedy to je spíše do překladové diskuse).