Tisk známek celého kurzu

Tisk známek celého kurzu

autor Petr Vilímek -
Počet odpovědí: 11
Jak efektivně provádíte tisky známek všech žáků v kurzu? Jedná se mi o to, aby se celá třída (cca 25 studentu) se všemi známkami vlezla na jednu A4.
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Lenka Orzelova -
Dobrý den,

našim učitelům radím Známky si stáhnout v excelu, poupravit např. šířku sloupců... a pak teprve vytisknout. Záleží i na tom kolik hodnocených aktivit v kurzu máte. U nás jich běžně bývá hodně. S nastavením tisku pro tisk přímo z Moodle moc zkušeností nemám.

Lenka O.

V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Lukáš Mižoch -

No, já známky netisknu vůbec, protože je žáci i rodiče mají k dispozici na webu.

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Petr Vilímek -
Zdravím, chci se jen zeptat k tomu, co jste tady psal, že žáci i rodiče mají známky k dispozici na webu.
Jakým způsobem ke známkám mohou přistupovat rodiče? Mají snad svůj vlastní účet napojený na žáka, nebo jakým způsobem to řešíte?
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Osobně předpokládám, že Lukáš mluví o známkách, které mají v Bakalářích (?)
V odpovědi na David Mudrák

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Lukáš Mižoch -

Přesně tak. Známky přepíšu do Bakalářů a k nim mají rodiče kódy.

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Petr Vilímek -
Právě že nám od nového školního roku hrozí, že budeme muset dávat průběžné známky do Bakaláře. Proto se ptám, jestli budu nucen dělat dvojí práci, nebo to jde nějak elegantně vyřešit.
Jde do bakaláře zadávat i procenta a ne jen známky?
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Lukáš Mižoch -

Do Bakaláře jdou zadávat body i procenta a to velmi jednoduše. Já to dokonce používám jako kontrolu, jestli jsem někde neudělal chybu, protože průměr v Moodlu a v Bakalářích mi musí sedět. Pokud nesedí, zřejmě jsem do Bakalářů nezapsal něco správně nebo naopak nenapsal známku (třeba z ústního zkoušení) do Moodlu. V Bakalářích jde také nastavit, že se mají procenta automaticky přepočítávat na klasickou známku, takže rodiče např. uvidí 86 % (2).

V odpovědi na Lukáš Mižoch

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Petr Vilímek -
Super. Tak to jsem zvědav, jak mne to bude bavit (dvojí zápis známek) úsměv. Ale jsem rád, že tam jdou dávat ty body.
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Lukáš Mižoch -

Výhodou je, že známky do Bakalářů můžete zadávat i na webu, takže nemusíte u toho sedět ve škole. Jinak já mám žáky v Bakalářích i Moodlu seřazené abecedně, takže si vedle sebe zobrazím obě okna (bůh žehnej vynálezci širokoúhlého displeje zubit se) a sjedu jen řadu čísel.

V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Václav Lohr -
Nám se také příliš neosvědčil tisk přímo z Moodle, takže známky také stahujeme do Excelu a tiskneme z něj.
Uvažovali jsme o editaci stylu pro tisk, ale zatím jsme se k tomu nedostali.
V odpovědi na Petr Vilímek

Re: Tisk známek celého kurzu

autor Petr Vilímek -
Děkuji všem za odpovědi. Taky jsem to naposled dělat přes export do Excelu. Zdálo se mi to být příliš zdlouhavé, tak jsem myslel, že někdo používá nějaký "zlepšovák". Ale nevadí, aspoň vím, že to tak nedělám sám.