Fotogalerie

Fotogalerie

autor Lenka Urbanová -
Počet odpovědí: 4
Dobrý den!
Prosím, používáte nějaký modul pro vytváření fotogalerií? Zkouším Lightbox. Existuje ještě jiná fotogalerie, nevíte?
Lightbox mi v komentářích nezobrazuje některé české znaky (ě, č, ř...). Je chyba u mne, nebo zkrátka Lightbox s češtinou neumí?
Díííííky!
Lenka
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Lenka Urbanová

Re: Fotogalerie

autor František Pinc -
Zkuste si udělat galerii v modulu "databáze" . Je tam jedna předpřipravená šablona na fotogalerie a můžete si jí upravit snadno podle svých představ. Modul databáze je součástí základní instalace moodla a je dobře podporován. Určitě tam nebudete mít problémy s češtinou.
Činnost databáze je mocný nástroj!

Tak existuje nástroj na integraci s Gallery http://moodle.org/mod/data/view.php?d=13&rid=89&filter=1 , ale to je možná až příliš komplexní řešení galerie obrázků . Navíc mám pocit, že je ten plugin neudržovaný.
V odpovědi na František Pinc

Re: Fotogalerie

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Souhlasím s Františkem - použil bych modul Databáze. Pokud navíc rozumíte HTML a vypnete si HTML editor, můžete vhodnou úpravou šablon v Databázi docílit opravdu zajímavé výstupy, připomínající zcela nový modul.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Fotogalerie

autor Lenka Urbanová -
Pravda pravda, to mi zprvu nedoteklo, vždyť s databází celkem umím.
Moc děkuji, pánové!
Lenka
V odpovědi na Lenka Urbanová

Re: Fotogalerie

autor Bohumil Havel -
Obrázek: Moodle Partner Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé

Zdravím,

já jsem vyzkoušel a problém nebyl. Viz obr., db je pěkný úkrok stranou, ale problém bude asi jinde. Ani ani nadpis, ani komentář neměl s řeřichou problém.
Tato galerie vypadá trochu moderněji.

Bohuš

Příloha lightbox_2.png