Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

autor René Camfrla -
Počet odpovědí: 4

Potřeboval bych poradit s chybovou hláškou

Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

Něco už ve fóru na toto téma bylo řešeno. Mně to ale udělá při instalaci Moodlu 2.2.7. Konkrétně v momentě, kdy zakládám administrátorský účet. Tím pádem nemůžu dokončit instalaci. Session.autostart je na serveru OFF.

Díky za tipy.

 

 

Počet hodnocení: -
V odpovědi na René Camfrla

Re: Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
A na tom serveru už nějaký Moodle je nebo byl? Popř. na jiném serveru s jinou adresou? Máte pod správou i PHP a webový server nebo jen hostujete? A dělá to opakovaně?
V odpovědi na David Mudrák

Re: Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

autor Pavel Kosina -

Dobrý den,

dnes se mi objevila naprosto stejná chyba, snad nevadí že píši sem...

Když se přihlašujeme, tak to proběhne naprosto normálně, ale přihlášení nejsme. Když zkusím znovu, tak píše "Vaše přihlášení vypršelo. Prosím, přihlaste se znovu.".

Když si zkouším poslat heslo, tak mi píše "Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!".

Hostujeme, mám přístup k k databázi i souborům, k vlastnímu pho či mysql ne. Máme stařičký moodle z 2011, ani nevím ted, jaká to je verze.


Admin hostingu mi píše:

V error logu je "client denied by server configuration", ale na straně hostingu nic neblokujeme. Pokud jsou někde nějaká omezení, pak v .htaccess, které by měl upravovat správce Vaší aplikace. Server je Apache 2.4, tak pozor na syntax.

Děkuji.

V odpovědi na Pavel Kosina

Re: Neplatný klíč sesskey, formulář nebyl přijat!

autor Pavel Kosina -

Tak již to jde. Promazal jsem jsem složku sessions /1839 souborů/ a smazal jsem i log /336MB/ a zdá se že jede. Ono někdy stačí, když to člověk napíše a pak mu řešení již přijde samo úsměv Díky.