instalace napošesté a furt nic

instalace napošesté a furt nic

autor jura solek -
Počet odpovědí: 5

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat,už 6 krát jsem se pokusil nainstalovat moodle a pořád marně. Pokaždé smažu celý web, pak nahraju soubory, vytvořím databázi a vždy skončím ve chvíli kdy vyberu typ instalace ať už s obsluhou, nebo bez a odkliknu pokračovat. Instalace podle mě proběhne, ale pak už nemám možnost s moodle dál pracovat, protože naběhne přihlašovací okno které mě nebere žádné heslo. Úplně tovynechá veškeré nastavení stránek, zadání admin informací atd. děkuju za rady , stránky jsou na solek.eu

Počet hodnocení: -
V odpovědi na jura solek

Re: instalace napošesté a furt nic

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Ujistěte se, že opravdu začínáte s prázdnou databází. Toto vypadá, že Moodle pracuje s daty z některé z dřívějších instalací.

Zkuste rovněž zapnout režim ladění pomocí přímé úpravy souboru config.php, jak je popsáno na stránce Ladění.

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: instalace napošesté a furt nic

autor Jiří Šperl -

Dobrý den, mám podobný problém s instalací. Nastavil jsem Ladění podle návodu a v prohlížeči se zobrazila následující hláška:

Fatal error: Allowed memory size of 41943040 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/home2/gyperner_cz/public_html/moodle/admin/mnet/MethodTable.php on line 77

Poradíte, kde je problém??

Díky

V odpovědi na Jiří Šperl

Re: instalace napošesté a furt nic

autor Martin Benda -
Ano - nedostatečný memory limit. Neboli je třeba požádat technickou podporu o navýšení (pokud nejste majitele serveru, na kterém to jede) nebo si ho sám zvednout. Pokud se nemýlím, je to v php.ini.
V odpovědi na jura solek

Re: instalace napošesté a furt nic

autor jura solek -
tak už jsem to vyzkoušel nepočítaně, pořád a pořád dokola i na jiné doméně (všechny na stejném serveru Endora.cz ) abych měl jistotu , že opravdu začínám znovu s čistý štítem a vždycky mi to skončí stejně. Pokud to vyzkouším na svém počítači v Xampu tak to ale jde. Asi bude chyba někde na serveru. nemáte někdo zkušenosti s Endorou prosím?