Zalomení textů v moodle

Zalomení textů v moodle

autor Miloslav Krátký -
Počet odpovědí: 3
Dobrý den, chci požádat o radu, mám nějak špatně nastavené zalamování textu nebo velikost oken, protože když kdekoliv v moodle kliknu na žluté tlačítko nápovědy s otazníkem, ale i když třeba vytvořím nový studijní materiál - textovou stránku, zobrazuje se mi text tak že je na spodní hraně okna posuvník s centimetrovou mezerou k posunu. A když zvětším to nové okno (s nápovědou) posuvník stejně zůstane a text se úměrně tomu prodlouží a opět zalomí tak, aby tam byl posuvník. Můžete mi s tím někdo poradit prosím? Viz příloha.
Příloha moodle_texty_vetsi_okno.jpg
Počet hodnocení: -
V odpovědi na Miloslav Krátký

Re: Zalomení textů v moodle

autor Miloslav Krátký -
A takto to vypadá s oknem které bylo původně menší - posuvník je tam ale úplně stejný.
Příloha moodle_texty.jpg
V odpovědi na Miloslav Krátký

Re: Zalomení textů v moodle

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Tipoval bych na chybu v CSS vašeho motivu. Nejprve zkuste otevřít stejné okno v jiném prohlížeči (IE, FireFox, Opera). Co třeba ten obrázek mapy na pozadí - není náhodou široký přesně na to, aby se kvůli němu okno muselo o ten kousek zvětšovat? Pro prohlížení CSS mohu doporučit plugin Firebug.

--mudrd8mz