Prázdné aktivity (materiály)

Prázdné aktivity (materiály)

autor Mikuláš Gangur -
Počet odpovědí: 4

V běžícím kurzu se znenadání objevily na začátku některých kapitol prázdné aktivity nebo studijní materiály tj. pouze ikonka bez popisu. Při snaze smazat je se zahlásí, že daný objekt neexistuje, ale odstraní se. Nevíte někdo, čím by to mohlo být ? Objevuje se to ve verzích 1.5, 1.6 i 1.7.

                               

Počet hodnocení: -
V odpovědi na Mikuláš Gangur

Re: Prázdné aktivity (materiály)

autor David Mudrák -
Obrázek: Moodle HQ Obrázek: Obzvláště nápomocní moodlisté Obrázek: Překladatelé Obrázek: Vývojáři
Zdravíčko,

mně se podobná situace občas stává při zálohování a obnovování, příp. při importu z jiných kurzů (což je v podstatě totéž). Rovněž se mi to podařilo vždy vyřešit odstraněním, včetně vámi uvedené chybové hlášky. Pročež jsem nikdy nepátral po příčinách.

Objevuje se vám to pravidelně?

--mudrd8mz
V odpovědi na David Mudrák

Re: Prázdné aktivity (materiály)

autor Miroslav Fikar -
Nám sa to stáva pri obnove kurzu, ak sú v ňom neštandardné moduly s nejakou chybou. Napr. aktivita exercise to často robila. Ak je to pri obnove, skúste postupne vypínať, čo všetko sa má obnoviť a pritom zistiť, ktorý modul je za to zodpovedný.
V odpovědi na David Mudrák

Re: Prázdné aktivity (materiály)

autor Mikuláš Gangur -
Pravidelně se to neobjevuje. Objevilo se to v souvislosti se zálohou. Tam poprvé vyskočily hlášky o zastavení zálohování právě z důvodů neexistence příslušných modulů. Zda se to vytvoří při zálohování nebo ještě předtím, to nevím. Řešilo se to v bugs na moodle.org, ale rozumného řešení jsem se nedopátral.