icon degişimi

icon degişimi

yazan Esra ay -
Yanıt sayısı: 3

mrblar ya bnm bir sorunum war moodle dan otomatik olarak yüklenen iconları degişmek istiyorum ama olmadı.moodle->theme dosyasıyla alakalımı yoksa moodle->pix dosyasından mı?. yada ikisinden birliktemi degişiklik yapıcagım.

php yeni ögreniyorum bu yüzden detaylı anlatırsanız sewinirim..

yardımcı olursanız sewinirim

Esra ay yanıt olarak

Ynt: icon degişimi

yazan Kemal Can -

Dilek Hanım; ilgili ikonunüzerine sağ tık ile " resim konumu göster, resim özellikleri " gibi sekmeye tıklarsanız; ikonun hangi klasörden çağırdığını görebilirsiniz.

Kemal Can yanıt olarak

yazan Esra ay -

çk tşk ederim kemal bey.peki bişey daha sorucagım iconlar theme dosyasının içinden image.php den çagırılıyormuş.kullanılan bütün temalarda aynı iconlar war.peki ben kullandıgım tema içeriginde bu ortak iconların  nereden cagrıldıgını bulabilirim. örnek temayi iyice inceledim css ve php dosyalarına baktım ancak bulamadım ben.php de çok bilmiyorum acıkcası ondan cözemeyebilmiş olabilirim. bir bilginiz war mı bu konuda acaba ? yardımcı olursanız sewinirim

Esra ay yanıt olarak

yazan Kemal Can -

Dilek Hanım, moodle > pix klasöründen ikonlar çekiliyor. yeni bir tema indirin; temanın pix klasörüne kendi istediğiniz ikonları varolan ile değiştirin ve yeni temanızı moodle' a ekleyin. kendi ikonlarınız aktif olacaktır.