פורום חדשות והודעות

פורום חדשות והודעות

על ידי רויטל צברי בתאריך
מספר תגובות: 3

שלום לכולם,

1. פתחתי קורס חדש, והברירת מחדל שלו נתנה לי "פורום חדשות" בתחילת הקורס לא היה לי בו צורך ומחקתי אותו.

כעת אני מעוניינת להחזיר אותו בחזרה, לשימוש בקורס.

כיצד אוכל להחזיר אותו כך שיהיה מוגדר כפורום חדשות? לא מצאתי את זה באפשרויות הגדרה של הפורום ביצירת פורום חדש.

2. שלחתי לחניכים הודעה דרך המייל- להסב את תשומת ליבם לקובץ שקיים באתר, באיזה דרך אני יכולה להוסיף את זה כך שהם יראו את זה גם כהודעה כשהן נכנסים לאתר הקורס?

בלוק ההודעות לא עוזר לי ולכן חשבתי לעשות את זה דרך פורום חדשות שיש לו בלוק משלו.

תודה רבה,

שבוע טוב,

רויטל

ספירת הדרוגים: -
בתגובה ל: רויטל צברי

תשובה ל: פורום חדשות והודעות

על ידי Oren Gerstner בתאריך

רויטל שלום,

הדרך הפשוטה שאני מצאתי זה לייבא פורום חדשות מקורס אחר או לחילופין תצרי קורס חדש תייבאי את הפורום חדשות מתוכו ואז מחקי את הקורס.

את יכולה לשלוח שוב הודעה למשתתפי הקורס, אף לדעתי השיטה היותר טובה לעדכן אותם לגבי הקובץ על ידי הוספה של תווית לתחילת העמוד של הקורס ולרשום בתגית את ההודעה על הקובץ החדש.

בברכה,
אורן גרשטנר,
oren@moodle-il.com
פיתוח והתאמה אישית על גבי מערכת MOODLE .
www.moodle-il.com

על ידי חפציה בן בתאריך

אצלי קרה דבר מוזר- מחקתי מאחד הקורסים את פורום החדשות, והוא פשוט חזר מעצמו!

אז פשוט הסתרתי אותו.

על ידי Meir Shloush בתאריך
שלום רויטל וחפציה,

ההסבר לבעיה שלך חפציה הוא הפתרון לשאלתך רויטל.
בהגדרות הקורס ישנו שדה "מספר פריטי חדשות להצגה" שמשפיע על מספר פריטי החדשות שיוצגו בבלוק החדשות האחרונות. כל עוד מספר זה גדול מ - 0 לא ניתן למחוק את פורום החדשות (ליתר דיוק ניתן למחוק אותו - אך הוא יחזור). אם העברת מספר זה ל - 0 ומחקת את פורום החדשות תוכלי להחזירו ע"י שינוי מספר זה לכל ערך שונה מ - 0, ולאחר השמירה לבצע רענון לדף הקורס.

אני רוצה לסייג ולומר שבבדיקה שטחית שביצעתי במערכת בגרסה האחרונה (1.9.9) זה לא עבד. ייתכן שהגדות אלו השתנו - אולם לא הספקתי לבדוק זאת לעומק.

ערב טוב ומבורך

מאיר שלוש
'אתר + פלוס'
תמיכה ופיתוח למערכות קוד פתוח באקדמיה ובתעשיה