שינויים מבניים לאחר התקנה של עברית

שינויים מבניים לאחר התקנה של עברית

על ידי Robert Abramov בתאריך
מספר תגובות: 2

שלום חבר'ה,

קודם כל ברצוני להודות על כל העבודה שאתם עושים כאן, קהילה נהדרת של מערכת בקוד פתוח.

לעניין השינויים.

1. התקנתי את המערכת באתר http://easyteoria.com

מה שאני צריך לעשות זה שינויים של תפריט מנהל, זאת אומרת רק את שמות בתפריט.

לצורך הדגמה:

קורסים -- לשנות לנושאי לימוד. במקום שיהיה כתוב קורסים צריך שיהיה כתוב נושאי לימוד.

כוונו אותי בבקשה לקובץ היכן שנית לעשות את השינויי הזה בתיקיית האתר, לא מוצא את זה.

2. דף פתיחה ברצוני לעצב לעיצוב ייחודי ושלא יופיעו רשימת הקורסים, ניסיתי לעשות את השינוי לפי הדרכה שיש באחד הנושאים בפורום אך בתבנית שבחרתי לא ניתן לעשות זאת. Theme Edu Moole.

3. את הקורסים הלקוח רוצה לספק לכולם בחינם, אך כשהתלמיד ירצה לעשות מבחנים יש צורך בתשלום. איך אני יכול להגדיר זאת כדי לקבל תשלומים רק על שטחי מבחן?

תודה חברים מראש,

רוברט אברמוב

http://robert-abramov.blogspot.com

נ.ב

השאלות כאן באות כדי לעזור לי לחסוך זמן, אני עדיין לא מכיר את המערכת על בורייה. והחיפוש אחר התשובות גוזלות המון זמן. תודה על כל העזרה.

ספירת הדרוגים: -
בתגובה ל: Robert Abramov

תשובה ל: שינויים מבניים לאחר התקנה של עברית

על ידי Meir Shloush בתאריך
שלום רוברט,

1. שינויי שפה ניתן לערוך מיתוך המערכת (אין צורך לגשת לקבצים) ע"י גישה לבלוק ניהול האתר -> חבילת שפה -> עריכת שפה ואז יש לבחור את הקובץ שבו נמצאת המחרוזת לשינוי.
שינויים שהם בבסיס המערכת יהיו הדר"כ בקובץ moodle.php ושינויים שהם במודולים השונים יהיו בקבצים עם שמות מתאימים.
במקרה שלך, לדוגמא, המחרוזת "קורסים" ממוקמת ב - moodle.php.

2. ניתן ליצור ל - moodle דפי פתיחה שונים וייחודים בהתאמה, גם לערכת הנושא הזו, אולם דבר זה דורש פיתוח. אם ברצונך רק להסיר את רשימת הקורסים מדף הפתיחה תוכל לגשת לבלוק ניהול האתר -> עמוד שער -> הגדרות העמוד הראשי.
ישנן שתי הגדות רלוונטיות בדף זה. "עמוד שער" ו"תבנית עמוד השער כאשר מתחברים" ובהם תוכל להגדיר מה יוצג בעמוד השער לפני התחברות (למשל לאורחים) ומה יוצג למשתמשים מחוברים ובאיזה סדר.

3. ניתן להגדיר ב - moodle קורסים שפתוחים לאורחים וקורסים שאינם פתוחים לאורחים (בהגדרות הקורס). תוכל להכניס את התוכן שפתוח לאורחים, חומר הלימוד, בקורסים שפתוחים לאורחים, ואת התוכן שדורש תשלום והתחברות, המבחנים, בקורסים שסגורים לאורחים.
כמו כן, ניתן להגדיר את המיבחנים כשייכים לאוסף קבוצות שמכיל את כל המשתמשים המחוברים וכך באותה סביבת קורס המשתמשים המחוברים יוכלו לראות ולהכנס למבחנים והאורחים לא.

בהצלחה,

מאיר שלוש
'אתר + פלוס'
תמיכה במערכות קוד פתוח

בתגובה ל: Meir Shloush

תשובה ל: שינויים מבניים לאחר התקנה של עברית

על ידי Robert Abramov בתאריך

היי מאיר,

תודה על התשובה המדויקת והמפורטת.

1. עשיתי ושיניתי את הכל כפי שהסברת ויפה מאוד הדברים השתנו כפי שאמרת, יחד עם זאת לא הצלחתי לשנות את הקישורים הראשיים הנמצאים בקטגוריית "ניהול האתר" שם קישור "הקורסים" ו"ערוך/הוסף קורסים" לא משתנה לי משום מה. עברתי על כל הדפים ושינית בכל מקום אך רק בקישור הראשי זה לא השתנה.

הנה כך זה נראה:

ניהול האתר

תיקייה פתוחה קורסים - לא הצלחתי לשנות

אשמח לכיוון מדויק יותר.

תודה מראש,

רוברט