مشکل در نصب (مشاهده صفحه blank)

مشکل در نصب (مشاهده صفحه blank)

از sara taha در
Number of replies: 8

من در نصب مودل دچار مشکل می شم، یعنی در مرحله بعد از اینکه فایل کانفیگ ساخته می شه . و مراحل دیتا بیس و غیره با موفقیت انجام می شود و دکمه ادامه را می زنم. صفحه خالی ظاهر می شود. در اصل طبق راهنمای نصب به مرحله تعیین نام  front page  

نمیرسد

تعداد امتیازات:  -
In reply to sara taha

نظر در مورد: مشکل در نصب (مشاهده صفحه blank)

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
در حال نصب مودل به صورت local هستید یا اینکه روی یک کارگزار؟
در فایل‌های مودل تغییری داده‌اید؟
In reply to Shamim Rezaie

از sara taha در

سلام. تغییری در فایل ها ندادم و نصب رو روی یک هاست مجانی انجام دادم. آیا امکان این وجود داره که روی هاست های مجانی مودل رو نصب کرد؟ ممنون 

In reply to sara taha

از BEHROOZ KASHAF در
به نظر هنوز نصب نکردید! فکر کنم اول دو احتمال رو باید در نظر گرفت:
اول اینکه به طور معمول فضاهای رایگان امکانات کمتری دارند به عنوان مثال فضای کمی در اختیار شما قرار می دهند این مواجهه با صفحه خالی یکی از دلایلش همین کمبود فضا است و در همین بخش ایجاد جداول بانک اطلاعاتی هم به طور مشخص بروز می کنه ... این یک احتمال است، بنابراین باید بررسی کنید چقدر فضا دارید!
دوم: می تونه به سبب فعال بودن safe mode روی سرور باشه و قریب به یقین یک هاست رایگان این مود رو فعال می کنه.
....
اما به صرف اینکه هاستی رایگان باشه نمیشه گفت امکان نصب مودل روی اون وجود نداره .. باید این امکانات رو بررسی کنید.
In reply to BEHROOZ KASHAF

از sara taha در

من از کجا باید بفهمم که safe mode فعال هست یا نه؟

من از parsbox.com استفاده کردم

In reply to sara taha

از BEHROOZ KASHAF در
در همون مرحله اول یا بعد از انتخاب زبان بشه گفت مرحله دوم نصب، برنامه برخی از قابلیت های روی سرور رو چک می کنه مثل نسخه php، بررسی نسشت خودکار و ... از جمله safe mode بنابراین اگر روشن باشه همون جا به شما اخطار میده.

safe mode؟

از reihane jb در
با سلام خدمت دوستان
راستش من هم دقیقاً این مشکل safe mode رو دارم ضمن اینکه از هاست رایگان هم استفاده نمی کنم.
مطالبی رو هم در مورد تغییر permissionها خوندم ولی اون قسمت moodledata رو پیدا نکردم.
اگه ممکنه راهنمایی کنید...
In reply to reihane jb

نظر در مورد: safe mode؟

از BEHROOZ KASHAF در
درود
پوشه‌ی moodledata رو باید به صورت دستی ایجاد کنید در همون مسیری که پوشه مودل نصب میشه و مجوزهای دسترسی لازم رو هم براش در نظر بگیرید

در پاسخ به: نظر در مورد: safe mode؟

از vahid lotfi در

سلام دوست عزیز منم روی cpanel این مشکل رو دارم

همه جور تست کردم دیوونه شدم

پس چرا من next اول رو میزنم جایی واسه safe mode نداره؟