فايل آموزشي كار با مودل

فايل آموزشي كار با مودل

از سيد اميرحسين نيكوكار در
Number of replies: 10
از بين دوستان كسي فايل آموزشي فارسي براي مودل داره؟ من توي اينترنت گشتم ولي فايل بدردبخور و مجاني! پيدا نكردم. فقط يه اسلايد آموزشي براي نحوه كار دانشجويان با مودل بود كه توسط مركز آموزش هاي الكترونيكي دانشگاه تهران تهيه شده بود. من اونو پيوست مي كنم تا اگه بدرد بقيه هم ميخوره استفاده كنن. خودمم احتمالاً بزودي يه چيزايي تهيه كنم كه ان شاالله اون رو هم ميذارم.
تعداد امتیازات:  (4)
In reply to سيد اميرحسين نيكوكار

نظر در مورد: فايل آموزشي كار با مودل

انگار خبري نيست!
من دو تا فايل راهنما يكي مخصوص دانشجويان و يكي هم مخصوص اساتيد تهيه كردم كه براي استفاده دوستان ميذارم. البته مطالب فايلها با توجه به تنظيمات مودل ما تنظيم شده كه امكان داره بخشهايي از اون بدرد دوستان نخوره. در كل فكر كنم براي ايده گرفتن دوستاني كه ميخوان فايل مشابهي رو براي محل كارشون تهيه كنن بد نباشه. اگه كم و كسر يا اشتباهي هم وجود داره لطفاً اشاره كنيد تا اصلاح كنم.

يه فايل هم براي اساتيد تهيه كردم كه چون توي يك پست نتونستم هر دو تا فايل رو بفرستم (بخاطر حجم نشد فشرده شون رو هم بفرستم) توي يه پست جداگانه ميذارم

از Shamim Rezaie در
عکس توسعه دهندگان مرکزی مودل عکس دفتر مرکزی مودل عکس مترجم‌ها
In reply to Shamim Rezaie

از Deleted user در
ممنون آقای نیکوکار
من هم دارم یه هلپ آماده میکنم ایشالا کامل شد برای دوستان میذارم

از حسین محمدی نصرآبادی در
سلام علیکم
آنگونه که من دسترسی و امکانات استاد و تنظیماتی که برای صفحه درس خویش می تواند انجام دهد را دیده ام، می توان آموزش بسیار مفصلی از برای آن ساخت که مفید باشد
موفق باشید

از حسین محمدی نصرآبادی در
سلام علیکم
آنگونه که من دسترسی و امکانات استاد و تنظیماتی که برای صفحه درس خویش می تواند انجام دهد را دیده ام، می توان آموزش بسیار مفصلی از برای آن ساخت که مفید باشد
موفق باشید
In reply to حسین محمدی نصرآبادی

بسم الله ؛ خوشحال می شویم زحمت شما را هم ببینیم.موفق باشید.

از فرزانه گلشاهی رودبنه در

با سلام و احترام ، با توجه به اینکه من بیشتر پشتیبانی کاربران را از نظر نرم افزارهایی که روی سرور می باشد انجام می دهم فقط سعی می کنم از اطلاعات دوستان استفاده کنم البته با توجه به اینکه ما آموزش حضوری هم داریم از سامانه اتوماسیون اموزش استفاده می کنیم  و به دلیل یکپارچه سازی کار در سازمان  قرار شده که یکی از مهندسین ما اقای سید حسین علوی وب سرویسی بنویسد که این دو سیستم به هم لینک شودند.

با تشکر